Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Jan Strzeżek: Środowiska LGBT nie mogą obrażać większości [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-08-13 13:55:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był we wtorek Jan Strzeżek, doradca premiera Jarosława Gowina.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 1 min. 35 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (22)

lucjan
2019-08-14 17:45:00

do Lucjan Mostowiak 2019-08-13 18:10:00 odwal się geju

niedla
2019-08-14 14:46:00

hejterzy beda pisac hejt, a karawana jedzie dalej :) bardzo dobra rozmowa, przyjemnie sie sluchalo

LGBT
2019-08-14 14:00:00

Ja pierdziele, co to za gość? Wygląda jakby się urwał z parady równości.

Maciek
2019-08-14 13:25:00

Pan Jan bardzo rozsądnie i w sposób wyważony. Oby więcej takich młodych ludzi

Mateusz
2019-08-14 13:17:00

Naprawdę interesująca kandydatura dla południowego Mazowsza. Duża wiedza o problemach i szansa dla regionu. Duży spokój podczas wywiadu, dobrze się tego słucha

Janek81
2019-08-14 13:14:00

Spoko ten Janek. Spodziewałem się oszołoma pisowego a tu sensowny gościu.

lucjan
2019-08-14 11:32:00

do Lucjan Mostowiak 2019-08-13 18:10:00 tobie pasuje, 500+,300+ itd typowa patologia będąca na utrzymaniu MOPS- u

big Muzzy
2019-08-14 11:23:00

Życzenia wakacyjne pod koniec wakacji - ciekawe :)

lucjan
2019-08-14 01:11:00

Komentarz zablokowany.

Swojak
2019-08-13 20:16:00

panie Janku Strzeżek ... może rozruszasz radomskie Porozumienie ... Ten "nasz" prezes AB chyba ma nas w ...

Go Wina dajcie
2019-08-13 19:40:00

NIECH SIĘ WRESZCIE ZAJMIE NAUKĄ DZIECI W KATOLICKICH, PRZEDSZKOLACH, LICEACH I WYŻSZYCH SEMINARYJNYCH UCZELNIACH. WYLĘGARNIE PEDZIÓW I PEDOFILI I TO OD SAMEGO POCZĘCIA I PIERWSZEJ ERE LEKCJI

Lucjan Mostowiak
2019-08-13 18:10:00

@lucjan najmądrzejszy nic nie pasuje wszystko jest źle tyko on jeden inteligentny niczym kałuża blota

radomianka
2019-08-13 17:32:00

najpierw Kluzikowa nagle pokochała Radom a teraz następny burżuj przyjechał z Warszafki

Odezwa do prawdziwych patriotów
2019-08-13 17:30:00

Gdzie jest patriotyzm prawicy? Czy tylko na lewicy są prawdziwi patrioci? Nie oddamy Wam Radomia! Lewica z Radomiem!

skandal
2019-08-13 17:29:00

Patrzcie jak prawica sprowadza do naszego Radomia spadochroniarzy!

Oda
2019-08-13 17:06:00

Nie dajcie się oszukać. Następny cwaniak z Warszafki chce się wylansować na naszych plecach. To coś podobnego jak Kluzikowa. Nagle odkryli Radom i tak od niechcenia przyjechali burżuje powiesić plakaty. Żenada! Komu oczy chcesz zamydlić dziecinko? Warszafce i innym spadochroniarzom mówimy nie! Radomski lud za radomskim ludem!

f1cod25
2019-08-13 16:30:00

Trafne uwagi przedstawia Pan Strzeżek.

lucjan
2019-08-13 16:12:00

co do treści to szkoda słuchać tego bełkotu

lucjan
2019-08-13 16:11:00

Normalny obywatel 2019-08-13 15:11:00 to on gej, co prawda wygląda na takiego ale nie przypuszczałem że jednak

Normalny obywatel
2019-08-13 15:11:00

Bycie homoseksualistą nie jest przestępstwem, ale zdecydowanie nie jest też powodem do tego aby manifestować to na ulicy, bo nie jest powodem do dumy. Poza tym żadna choroba i żadna dysfunkcja ani fizyczna ani umysłowa nie daje uprawnień do domagania się uznawania przez zdecydowaną większość nienormalności za normalność, a już szczególnie nie usprawiedliwia szargania norm, zasad i wartości uznawanych przez tę że większość.

 1 2 >