Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Air Show w 2021 roku w Radomiu!

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-08-08 16:37:00, aktualizacja: 2019-08-08 16:44:00

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show odbędą się w 2021 roku w Radomiu - poinformował dziś oficjalnie wiceminister obrony narodowej, Wojciech Skurkiewicz.

Przygotowania już się rozpoczęły. Wysyłane są pierwsze zaproszenia do zagranicznych ekip. Dlaczego będzie to 2021, a nie 2020 rok? - Za rok, nie będziemy mieli 100% pewności, że pokazy na pewno się odbędą, ze względu na prace inwestycyjne przy budowie nowego lotniska na Sadkowie. Mogą bowiem być jakieś tygodniowe opóźnienia, stąd bezpiecznie przyjęliśmy rok 2021 - wyjaśnił wiceminister.

- Mamy przygotowane rozwiązania i warianty pokazów, które odbędą się przy działającym lotnisku cywilnym. Padła propozycja, aby pokazy zorganizować w dwóch blokach, dopołudniowym oraz popołudniowym. W przerwie zaprosimy wszystkich do zwiedzania wystawy statycznej i wtedy mogłyby odbywać się loty z lotniska. Myślę, że uda nam się to wszystko zorganizować - dodał Wojciech Skurkiewicz.

autor: dm

Wasze komentarze (13)

Pol
2019-08-12 10:28:00

Właśnie czemu tak długo musimy czekać na naprawdę świetną imprezę organizowaną w Radomiu na jak najwyższym poziomie przez to miasto. Szkoda, bo myśleliśmy że za rok odwiedzimy to miasto.

Ja
2019-08-11 21:32:00

Nic niestety z tegonie będzie :-(

jaś
2019-08-11 12:04:00

"Wysyłane są pierwsze zaproszenia do zagranicznych ekip" Bzdura! Zaproszenia wysyła się dopiero w roku pokazów, gdy kalendarz imprez danego zespołu/solisty jest już zaklepany. Za rok można zacząć prowadzić jakiekolwiek rozmowy

@Ammemus
2019-08-10 16:04:00

Gejem ksiądz Sikorski nie jest, za to pedofilem owszem. Rozróżniaj pojęcia, PiSowski chamie.

Ammenus
2019-08-09 21:59:00

Komentarz zablokowany.

Ammenus
2019-08-09 21:59:00

Komentarz zablokowany.

Ammenus
2019-08-09 21:59:00

Komentarz zablokowany.

Kopaczoracz
2019-08-09 13:48:00

Komentarz zablokowany.

Psychiatra
2019-08-09 08:30:00

Nie pij tyle bo ręce ci się trzęsą i nie potrafisz zrobić jednego kliknięcia, przez co mnożysz swoje głupoty, które wypisujesz.

Dmuchawce latawce wiatr
2019-08-08 20:56:00

Komentarz zablokowany.

Dmuchawce latawce wiatr
2019-08-08 20:56:00

Komentarz zablokowany.

dfg
2019-08-08 17:55:00

Trochę słabo, że 3 lata przerwy, skoro lotnisko ma być już praktycznie gotowe w sierpniu przyszłego roku (oprócz terminala). Dobrze chociaż że w końcu decyzja zapadła z tak dużym wyprzedzeniem (jak przy starszych edycjach), więc powinny być dobre ekipy.

????
2019-08-08 16:47:00

I gitara ????