Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Przewodniczący Wójcik: Prezydent Witkowski nie ma zdolności do kierowania miastem

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-08-08 16:19:00, aktualizacja: 2019-08-08 16:40:00

Przewodniczący klubu radnych PiS Dariusz Wójcik skomentował decyzję RIO, która uchyliła uchwałę ws. nieudzielenia prezydentowi Radomia absolutorium. - Nie można zabronić radnym możliwości oceny pana prezydenta - powiedział.

Dariusz Wójcik

- W ocenie radnych PiS, Radosław Witkowski źle sprawuje swój urząd i to była nasza ocena, całokształtu jego działalności. Chodzi tu nam przede wszystkim o niedokończone inwestycje, tj. halę i stadion przy ul. Struga, Kamienicę Deskurów czy Ratusz - mówił Dariusz Wójcik.

RIO uchyliła uchwałę ws. nieudzielenia prezydentowi Radomia absolutorium [WIDEO]

Następnie przewodniczący klubu radnych PiS dodał: - Prezydent nie będzie mówił radnym, jak mają się zachować; nie jest w stanie przekonać nas do swoich racji. Zastanowimy się i w poniedziałek podejmiemy decyzje, czy nie będziemy odwoływać się od decyzji RIO do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Nie zmienia to jednak faktu, że prezydent absolutorium nie uzyskał i nie uzyska, nie ma zdolności do kierowania miastem, nie jest w stanie zbudować zaplecza.

Przewodniczący Wójcik skomentował także nieprawomocny wyrok Sądu Rejonowego, który skazał radnego Jarosława R. - Sytuacja bardzo przykra i dramatyczna. Nie chciałbym tego oceniać, ale to na pewno, sytuacja niekomfortowa, bardzo trudna, przede wszystkim dla rodziny. Radny ma jednak prawo się bronić - usłyszeliśmy.

autor: dm

Wasze komentarze (31)

działki przy S12
2019-08-16 15:42:00

Twarz radnego nieskażona myśleniem, tęskniąca za rozumem...

obserwator
2019-08-11 21:27:00

LICZYMY DZIAŁKA PO DZIAŁCE AŻ DO s12

Bezpartyjny Radomianin
2019-08-09 19:43:00

Właśnie ten Prezydent Witkowski ma zdolności do kierowania miastem i to jest ten ból dla opozycji.

akurat
2019-08-09 17:46:00

Bardzo ale to bardzo inteligentna twarz tego człowieka.

Pisiorek
2019-08-09 17:33:00

PIS w Radomiu jest tak skuteczny ze z listy PO wystawiaswoja dawna kolezanke

Q
2019-08-09 17:32:00

Czy czasem tych rejonach S12 to niejakie Frysztakiem nie maja ziemi? ?? A miasto przedstawi stanowisko o przebiegu

S12
2019-08-09 06:06:00

A jak tam, panie radny, działki przy S12? Liczysz pan na to, że sprawa przyschnie i razem z Andrzejem K. jeszcze się obłowicie, tylko nalezy dopilnować właściwego przebiegu trasy ? My, wyborcy, pamiętamy !

Klatki na wolność
2019-08-09 05:51:00

Murem za Wójcikiem! Jedyny który w PiS ma jaja. Witkowski ile lat jeszcze będziesz jechał na POzornej POmocy dla Radomiaka? Na te brednie mogą się nabierać goście których już 6 lat dotujesz z pieniędzy wszystkich radomian.

realia polityczne miasta radomia
2019-08-09 00:03:00

Radomska PO robi wszystko aby PiS mial 7 na 9 posłów w naszym okregu.Szkoda słów co się wyprawia w Radomiu. PO jest tak slaba ze na lidera wystawia panią minister Kluzik ex PiS, a radomski PiS jest tak skuteczny politycznie ze na wysokim miejscu do sejmu wystawia radnego Kacę.

Stary Radomiak
2019-08-08 23:41:00

Jeden utarł nosa drugiemu. Ani Skurek, ani Witkowski nie nadają się na urząd Prezydenta Radomia. Za dużo zajadłości. Radom od 1976 r. stale jest skazywany na nijakość. To są mali nikczemni ludzie bez charyzmy, ogłady, wiedzy. Wszystkiego co jest do tego potrzebne. Obywatele tego miasta niestety też niczego sobie, dają się łatwo manipulować. Dlatego stale młodzi stąd wyjeżdżają. Co z tego, że będzie lotnisko jak nie będę z niego korzystać Radomianie, bo ich nie będzie, a ościenni. Żal tego słuchać i na to patrzeć.

123
2019-08-08 22:23:00

Jak taki glab tyle czasu utrzymuje sie przy korycie?* Absolutorium jest za wykonanie budzetu zgodnie z uchwala budzetowa, a nie czy ktos mi sie podoba czy nie... A za pisDOKRACJE to my juz dziekujemy... *pytanie retoryczne

Jerzyk
2019-08-08 22:06:00

Komentarze na poziomie patologicznym. Niczym nie odbiegają od autorów. Po prostu dno.

wder
2019-08-08 22:06:00

Odezwał się wybitny specjalista z PGZtu

Róża Skun von hochsztapler und vavamuffin
2019-08-08 22:01:00

Komentarz zablokowany.

Koniec epopei pt.anty-pis !Ogłosił to Schetyna z kompanami .
2019-08-08 21:01:00

Pod tymi imiennymi postami kryje się jedna i ta sama osoba.Takie podobne anty-pisowskie posty były , pojawiały się np. przed poprzednimi wyborami.Po za PiS-em w nadchodzących wyborach inne partie nie mają żadnych szans w RADOMIU i głupie wpisy nie podniosą nagle morale całego anty-pisu !

tabula raza już nie czarna zaraza
2019-08-08 20:45:00

Dwie bratnie rozgłośnie radyjo plus i plus cozadzień record tatarów rodzina ,filie rozgłośni radia co ma ryja z Torunia. Rośnie im w siłę Grypa medialna Honk Kong żółta zaraza

Pazerna baba z Radomia
2019-08-08 20:40:00

Od razu widać że naćpany. Na dopalaczach. ten wytrzeszcz oczu. A może to + wścieklizna

Amen
2019-08-08 20:34:00

Ta ***** jeszcze się odzywa ośmiornicy recydywa

KRAKOW
2019-08-08 20:19:00

SKURKIEWICZ BYŁ CIENKI JAK BARSZCZ WIELKANOCNY. Z RESZTA MA DUZY NEGATYWNY ELEKTORAT WSROD SWOICH. TO CZLOWIEK KTORY NIE UMIE I NIE CHCE SIE DZIELIC. MIANOWAL NA GIELDZIE ROLNEJ JAKIS PRZYDUPASOW TAK SAMO CIENKICH JAK ON KTORZY OKAZALI SIE SPRZEDAWCZYKAMI BO WSZYSTKO MU DONOSILI. MOGLI WYSTAWIC KOSZTOWNIAKA TO BY POZAMIATL WITKOWSKIEGO

Eryk
2019-08-08 19:52:00

WÓJCIKU TO DLACZEGO RADNI PIS NIE ZAJĘLI MERYTORYCZNEGO STANOWISKA POPARTEGO KONKRETNYMI ARGUMENTAMI !!??!! KOLEJNA PORAŻKA PIS I RADY MIEJSKIEJ W RADOMIU !

 1 2 >