Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Anna Białkowska: Chcemy wydłużenia czasu na złożenie oświadczenia odbiorcy końcowego

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-07-29 12:28:00

- Jeszcze tylko do północy z poniedziałku na wtorek można złożyć oświadczenie odbiorcy końcowego energii elektrycznej, by dostać rekompensatę za podwyżkę ceny prądu. - Na posiedzeniu Sejmu w tym tygodniu złożymy projekt nowelizacji ustawy, by ten czas wydłużyć - zapowiada posłanka Anna Białkowska z PO.

Anna Białkowska

Zdanie parlamentarzystki "nie może być tak, że rząd liczy na to, że tylko 30% uprawnionych małych firm i samorządów złoży wniosek dotyczący zamrożenia ceny energii i to tylko do końca tego roku. - Wszyscy powinni mieć szansę. A przecież jest okres wakacyjny, a minister podpisał rozporządzenie wykonawcze dopiero 23 lipca, dając przedsiębiorcom tylko kilka dni - argumentuje Anna Białkowska i dodaje: - Na polecenie polityczne rządu, spółki energetyczne szastają setkami milionów złotych, a teraz chcą ratować swoje budżety kosztem małych przedsiębiorców i samorządów.

Posłanka uważa, że czekają nas drastyczne podwyżki cen prądu. - To pieniądze wyciągnięte z naszych kieszeni. Tylko w latach 2015-2017 państwowe spółki wydały ponad 1,5 mld zł na sponsoring, reklamę i doradztwo. Wśród nich prym wiodą spółki energetyczne. Raport NIK-u wykazał, że państwowi giganci prowadzili sponsoring pomimo ujemnego wyniku finansowego, finansowali przedsięwzięcia, które nie były ujęte w planach, a także niegospodarnie wydawali środki - argumentuje Anna Białkowska.

autor: cir

Wasze komentarze (18)

Bezpartyjny Radomianin
2019-07-30 05:27:00

No szczekać !!! Szczekać i ujadać !!! No !!!

Do pszennej baby z szydlowca
2019-07-29 19:24:00

Komentarz zablokowany.

Zenon Propozycja
2019-07-29 18:29:00

Komentarz zablokowany.

Pazerna baba z Radomia
2019-07-29 18:28:00

PO nie zadaje się z pedałami i pedofilami. Tym bardziej z kościelnymi

Omg
2019-07-29 18:03:00

Ania Ty się w ogóle malujesz? Jakoś dziwnie wyglądasz. Może Leszek jakąś specjalną maseczke Ci zapoda.

Paweł
2019-07-29 16:33:00

Ha,ha,ha...budziła się. Od kilku dni wszystkie media w kółko trąbią o tym. Ona obudziła się 5 po 12. Widać jak interesuje się posłowaniem.

prostytucja
2019-07-29 16:23:00

Pederaści i sodomici nie będą na panią głosować.

Homoś
2019-07-29 16:22:00

Dlaczego pani Białkowska i pan Ruszczyk nie zorganizowali jeszcze marszu zboczeńców w Radomiu?

Mścibor
2019-07-29 16:18:00

Wojtek Pedofil jako OMG działa, za darmo stołów nie dostał. Nachlaj się benzyną na amen ...

do January
2019-07-29 15:14:00

Komentarz zablokowany.

witoldo
2019-07-29 14:45:00

Pani bystra i yntelygentna Poseł a może Posłanka a może Posłanko?

Róża Skun von hochsztapler und vavamuffin
2019-07-29 14:37:00

Ale ona ostatnio aktywna jest . Widać wybory na horyzoncie

OMG
2019-07-29 14:08:00

Komentarz zablokowany.

Ala
2019-07-29 14:08:00

Ciekawe czy nadal bierze leki.

Newa
2019-07-29 13:41:00

Komentarz zablokowany.

January
2019-07-29 13:32:00

Brawo, że ktoś nagłaśnia problem. Pani Poseł jest najbardziej aktywnym parlamentarzystą z Regionu.

Ona
2019-07-29 13:32:00

Pani Poseł jak zwykle bardzo merytoryczna i skuteczna. Będę na Panią głosowała w nadchodzących wyborach!

ds
2019-07-29 13:30:00