Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Trzy oferty w przetargu na montaż wyświetlaczy na radomskim dworcu

Radom on-line / 2019-07-10 16:44:00, aktualizacja: 2019-07-10 18:08:00

Na ogłoszony przez PKP PLK przetarg dot. montażu systemu dynamicznej informacji pasażerskiej na dworcu PKP w Radomiu, wpłynęły trzy oferty.

Przetarg został ogłoszony w maju. Otwarcie ofert nastąpiło w ostatnich dniach. Okazało się, że wpłynęły trzy oferty. Najtańsza opiewała na kwotę 6,1 mln zł i złożyła ją firma Sat-System z Łomianek.

Wybrany wykonawca będzie miał 5 miesięcy na zainstalowanie m.in. wyświetlaczy na radomskim dworcu.

autor: dm

Wasze komentarze (8)

olo
2019-07-13 07:59:00

brawo Radosław, Brawo KońRad. Takiego sukcesu nie odnotowało chyba żadne miasto w Polsce. Informacja świetlna na dworcu !!! No naprawdę. Dwudziesty drugi wiek!

ted
2019-07-10 21:40:00

po remoncie tunelu władze obiecały że wyswietlacze będą zamontowane w 2016 r, ale to Radom więc muszą byc opóżnienia.

mmm
2019-07-10 20:27:00

a bezrobocie Radomi powiat 20 % Witek ty wszo

olo
2019-07-10 19:53:00

brawo władze miejskie!!! należało by to ogłosić jako ogólnopolskie osiągnięcie PO. WYŚWIETLACZE NA PERONACH !!!! Cywilizowany świat do tej pory tego nie widział. No oczywiście za pieniądze ze sprzedaży dworca autobusowego.

Były
2019-07-10 19:02:00

Radom to syf. Winne są władzunie. U was jeszcze nic nie zrobili coś normalnego i o czasie. Jak coś zrobią to spie...ą. Jedno da się zauważyć. Ci niezaradni mają cholerne parcie na szkło i chorują na władanie Polską. Nawet Pcin to dla nich za dużo. Jak to dobrze że nie mieszkam. W tym grajdole. Już nie mieszkam.

n_T_n
2019-07-10 18:44:00

Czekamy jeszcze na schody ruchome na perony i w kierunku ustronia

zenada
2019-07-10 18:31:00

Zenujacy jest poziom artykułów na tym portaliku

h2o
2019-07-10 17:57:00

Nie mogę wprost uwierzyć... Czy w Radomiu na dworcu PKP są mozliwe wyświetlacze ? Naprawdę, wprost nieproporcjonalne zdziwienie, co do działań pewnej władzy co do tego. Zobaczy się.