Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Robert Chrobotowicz: Walne zebranie członków spółdzielni Ustronie odbędzie się 10 lipca [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-06-13 08:47:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w czwartek Robert Chrobotowicz, radny Koalicji Obywatelskiej.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 2 min. 55 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (16)

0
2019-06-14 16:45:00

Czy, jeśli ktoś posługuje, legitymuje sie paszportem ,to nie będzie mógł uczestniczyć w WZ.?

0
2019-06-14 16:42:00

Co będzie jeśli upoważniona osoba w pełnomocnictwie nie wpisze nr . PESEL mocodawcy ? Czy zostanie wpuszczona na WZ.? Czy nie powstanie kolejny bałagan , kłótnie , wzywanie POLICJI etc., aby zerwać WZ.?

Radny WÓJCIK rzecze ...
2019-06-14 16:35:00

Członkowie rady nadzorczej na USTRONIU w rok zarabiają za posiedzenia ponad 8 000 zł. chyba najwięcej ze wszystkich s-pni w RADOMIU.ILE TO WYCHODZI ŚREDNIO ZA JEDNO SPOTKANIE , których w miesiącu jest mało ?

BEZPRAWNY WZÓR PEŁNOMOCNICTWA NA W.Z.
2019-06-14 16:02:00

Do skrzynek pocztowych wrzucono nowy apel i wzór pełnomocnictwa na nowe WALNE ZEBRANIE członków.W tym pełnomocnictwie zażądano od mocodawcy podania swojego nr.PESEL-u Zgodnie z USTAWĄ. GIODO, RODO jest to żadanie nadmiaru informacji od MOCODAWCY PEŁNOMOCNICTWA.Są to wrażliwe dane osobowe , które są i tak nie do zweryfikowania przy wejściu na halę.Dlatego rodzi się pytanie , czy na taką formę pełnomocnictwa wyraziła zgodę KOMÓRKA RODO , RADCA PRAWNY oraz czy jest to zgodne z aktualnymi przepisami O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH.DLACZEGO NIKT SIĘ POD TYM NIE PODPISAŁ ?NA LISTACH NIE MA TEŻ NAWET PESELU do WERYFIKACJI!!!W POLSCE WAŻNE SĄ TEŻ OŚWIADCZENIA I TAKIE TEŻ FUNKCJONUJA W PRAWNYM OBIEGU !!!!

Będą jaja
2019-06-14 12:21:00

Ten jajcarz omnibus znowu swoje .@Ale jaja wprowadź swoich dewiantow z lgbt

Gra na zwłokę i zmęczenie trwa nadal.
2019-06-13 17:23:00

NA OFICJALNEJ STRONIE SM. USTRONIE NIE MA AKTUALNEGO WZORU PEŁNOMOCNICTWA RODZAJOWEGO NA WALNE ZEBRANIE Z PODANĄ DATĄ 10 LIPCA 2019 R.!!!!Taki mamy obraz pracy zarządzających i nadzorujących .Pamiętajmy o 21 dniowym poprzedzającym ustawowym okresie powiadomienia członków spółdzielni o Walnym Zebraniu Członków

h2o
2019-06-13 17:16:00

Będzie 2 Walne Zebranie, to się zobaczy metody lipcowe. Proste. Po co ten jad niepotrzebny, z pewnej strony.

APEL DO WŁADZ SM.USTRONIE.
2019-06-13 16:28:00

Władze SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ USTRONIE powinny ogłosić jak najszybciej na tablicach ogłoszeń stanowisko prawne , które będzie ważne , wiążące dla mieszkańców i aktualne w dn. 10 lipca 2019 r. o godz.17 w hali MOSIR.Czy zabrane już pełnomocnictwa są nadal ważne , czy utraciły swoją moc prawną.STAĆ ZARZĄD NA ROZKLEJANIE APELI WIĘC I TE OGŁOSZENIA UKAŻĄ SIĘ BEZWŁOCZNIE.

ZASADNICZE PRAWNE PYTANIE.
2019-06-13 16:18:00

Czy w związku z przerwaniem i niezakończeniem ZEBRANIA WALNEGO CZŁONKÓW SM.USTRONIE dotychczasowe i uznane pełnomoctnictwa będą nadal ważne w dn 10 lipca 2019 r.? Prosimy o pilną opinię radców prawnych , aby było wszystko wcześniej jasne i nie służyło do zaskarżania ważności W.Z .członków w Sądzie.

Pełnomocnictwo na WALNE Zebranie Członków
2019-06-13 15:00:00

Takie pełnomocnictwo jest tzw.RODZAJOWYM i ważne jest tylko jednorazowo.Dlatego trzeba mieć na drugie WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW nowe pełnomocnictwa.

Proszę o odpowiedż Panie Chrobotowicz.
2019-06-13 14:28:00

Kiedy wreszcie zostanie zrealizowana inwestycja porządkująca chodnik z połamanego betonu oraz naprawy dwóch parkingów przy ul.ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA 7.S-pnia USTRONIE ma wspaniale wyniki finansowe , więc dlaczego ten teren , mimo wielu wizji lokalnych,jest skrzętnie omijany w inwestycjach. Przed wieloma budynkami na USTRONIU położono już nawet kostkę brukową na miejscach wydeptanych ścieżek trawnikowych.Dlaczego jest tak zle traktowana ta okolica ? , Czyi są równi i równiejsi ?

tfu
2019-06-13 13:17:00

Dojenie spółdzielni idzie w najlepsze.

997
2019-06-13 11:30:00

Zarząd na bruk za nieudolność!

Ale jaja
2019-06-13 11:24:00

W miejsce starszych wprowadzić narodowców z pisu. Będą chlali ćpali i po klatkach szczali

Nemo
2019-06-13 09:43:00

Pogonić emerytów ze Spółdzielni! To nie są oddziały Geriatryczne! To samo na Michałowie, południu i jeszcze paru innych.

Karolik
2019-06-13 08:55:00

Ciekawi mnie jego oswiadczenie majatkowe