Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Piotr Kotwicki: Zarząd spółdzielni na Ustroniu nie chce poddać się ocenie spółdzielców [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-06-11 08:44:00, aktualizacja: 2019-06-11 10:33:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był we wtorek Piotr Kotwicki, radny PiS.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 2 min. 45 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (16)

Parytet
2019-06-12 15:16:00

Tam podobno był handel pełnomocnictwami. Ktoś chce przejac tam wladze, slużby cba powinny zajac sie tym tematem. Pelnomocnictwa prawdopodobnie dostawali ludzie w ogole nie zwiazani, a bylo ich bardzo duzo. Przypadek?????

jacek
2019-06-12 09:12:00

Radny Kotwicki od poniedziałku jakoś dziwnie się uaktywnił! nie sądzicie? najpierw w DAMI teraz w ZEBRZE Pewnie boi się chłopina, że go władze Pis będą pociągać do odpowiedzialności za tę rozróbę z kibolami na Walnym na Ustroniu.

SS
2019-06-11 19:50:00

Każda spółdzielnia do przejęcia, także spółdzielnia Łucznik, Michałow, Nasz Dom.

Amen
2019-06-11 19:15:00

Kibol, narodowiec aktywny pisowiec. Pozbyli się Sobieraja to przyszła nowsza zmiana. Szpak je bie bociana

h2o
2019-06-11 15:40:00

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Ustronie to ciekawy przypadek. Naprawdę. Jesteśmy 30 lat po PRLu ?

Kris
2019-06-11 14:41:00

Kiedy Frysztak zacznie koszenie trawy w mieście?

Swój
2019-06-11 13:40:00

Nie kręć! Ci ludzie zarabiają po kilkanascie tysięcy miesięcznie! Po co Wam byli kibole Radomiaka na walnym? Chcecie siłą dorwać się do koryta?

Ann
2019-06-11 13:39:00

Człowieku, gubisz się w zeznaniach- wszyscy by się zmieścili na sali, ale warunki były niekorzystne.... Jak ci 70-letni staruszkowie mieli uczestniczyć w zebraniu ??? Krzesła zajęli rośli , zdrowi mężczyźni z pełnomocnictwami...

Do :Swój
2019-06-11 13:27:00

Które to te stołki w Sm USTRONIE są takie intratne ?Nawet pensje zarządu nie są zawrotne w stosunku do choćby innych zarządzających spóldzielniami w Radomiu.Faktem jest to ,ze dotychczasowi prezesi maja odejść wkrótce na emerytury i będą wolne wakaty.Czas na zmiany, w tym stylu zarządzania i innych ludzi w tym skostniałym od lat układzie.

Swój
2019-06-11 12:53:00

Ja nic nie pisałem o pracownikach tylko o firmach które wykonują usługi na rzecz spółdzielni!!!! Jeszcze raz pytam co z tego, że robią to od 20 lat? Jeżeli robią to dobrze i tanio, to w czym problem??? Chcecie dorwać się do koryta i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!! Typowy skok na kasę!!!

Magda M.
2019-06-11 12:37:00

Pan Kotwicki robił razem z naćpaną hołotą zadymę na Walnym Zebraniu i powinien się wstydzić jako członek PIS. Jego ojciec 13 - cie lat temu wywinął podobny numer na Ustroniu, został nawet vice Prezesem spółdzielni / ale jemu akurat się nie dziwię bo to TW SB / A teraz wiele z tych osób które robiły dym 13-cie lat temu i zadłużali spółdzielnię chcą za wszelką cenę z powrotem dostać się do Rady Nadzorczej a potem pewnie do zarządu/ Pn Bińkowski też był vice, radny Gogacz .Pan radny Kotwicki powinien sięgnąć do uchwał Rady Miejskiej z tego okresy żeby przypomnieć sobie jak radni PIS odcinali się od Prezesa Spółdzielni Ustronie i jak stary Kotwicki odszedł później w niesławie z władz spółdzielni. Jeszcze raz powiem Panu Kotwickiemu że to wstyd jak na członka Pis-u

Re ;Swój
2019-06-11 12:34:00

Mowa w poście jest o długoletnich związkach niektórych wykonawców robót na rzecz SM.USTRONIE a nie o długoletnich pracownikach , doczytaj proszę.

Swój
2019-06-11 12:22:00

No co z tego, że ktoś pracuje dla spółdzielni od 20 lat? Jest w tym coś złego?

Re ;Swój
2019-06-11 12:00:00

Tak naprawde to SM Ustronie rządzi od co najmniej 23 lat , wtedy były masowe zwolnienia pracowników ,naprzemiennie SLD i PO.Czas na zmiany i wreszcie sprawiedliwsze dokonywanie inwestycji na osiedlu w/g jasnych kryteriów.Sytuacja ekonomiczna malowana na różowo nie zawsze jest prawdziwa i największe faktury są płacone okresowo.Niektórzy wykonawcy na rzecz SM.wykonują roboty np .po 20l at i więcej.

Re ;Swój
2019-06-11 11:59:00

Tak naprawde to SM Ustronie rządzi od co najmniej 23 lat , wtedy były masowe zwolnienia pracowników ,naprzemiennie SLD i PO.Czas na zmiany i wreszcie sprawiedliwsze dokonywanie inwestycji na osiedlu w/g jasnych kryteriów.Sytuacja ekonomiczna malowana na różowo nie zawsze jest prawdziwa i największe faktury są płacone okresowo.Niektórzy wykonawcy na rzecz SM.wykonują roboty np .po 20l at i więcej.

Swój
2019-06-11 11:35:00

PiS z PSL-em są w koalicji? Razem chcą przejąć dobrze płatne stołki w spółdzielni, a Kotwicki niech nie ***** głupot!