Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Wiceprezydenci Radomia kandydatami PO do Sejmu i Senatu [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-06-06 12:49:00, aktualizacja: 2019-06-06 15:57:00

- Dałem się namówić prezydentowi Witkowskiemu, będę startował w najbliższych wyborach do Senatu - poinformował Karol Semik. - Chcę ubiegać się o miejsce na liście w wyborach do polskiego parlamentu - dodał Konrad Frysztak.

Na pytanie, czy to początek kampanii wyborczej, wiceprezydent Semik odpowiedział "nie", natomiast Konrad Frysztak powiedział: Nie widzę żadnej kontrowersji w tym, że razem z wiceprezydentem Semikiem pojawiliśmy się na autobusach komunikacji miejskiej. Chcemy bowiem informować mieszkańców, co robimy dla Radomia.

- Bycie politykiem, to nie tylko kwestia pilnowania i zabiegania o interes mieszkańców. To również informowanie o tym, co w danym momencie dla mieszkańców się robi. Nadzoruję MZDiK i wydział inwestycji, w ramach których powstaje Strefa Wygodnego Ruchu, dlatego informuję, co obecnie powstaje, a powstaje chociażby ul. Wojska Polskiego czy trasa N-S - mówił wiceprezydent Frysztak.

Ponadto zastępcy prezydenta Witkowskiego poinformowali, że dziś złożą do biura poselskiego Andrzeja Kosztowniaka z PiS, wezwanie do usunięcia naruszenia dóbr osobistych, w związku z dzisiejszą wypowiedzią posła, że to "początek kampanii parlamentarnej w wykonaniu PO w Radomiu, za publiczne pieniądze". - Panie pośle, te autobusy, które wyklejone są moim i wiceprezydenta Semika wizerunkiem, zostały sfinansowane z naszych prywatnych pieniędzy. Pan tego nie sprawdził, nie dołożył należytej staranności weryfikacji tego, co Pan skomentował, dlatego chcemy, żeby Pan za to przeprosił - stwierdził Konrad Frysztak.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (47)

Ogacone autobusy.
2019-06-09 12:27:00

Podobno autobusu komunikacji miejskiej w powiatowym mieście Radomiu, które ma być przekształcone w europejskie za rzadów peło i kropka nowoczesna miały być nie oklejane reklamami i nie zasłaniać widoku przez szybę autobusu.Niejednokrotnie pojawiają się kiepskie widoki w tym na przyszłość tego miasta.....

pracownik UM
2019-06-07 17:18:00

Frysztak się chwali, że coś buduje z publicznej kasy więc robi kampanię za naszą kasę, jakbym chwaliła się, że kupiłam książki dla Radomian będąc kierownikiem biblioteki, NIECH KTOŚ TO ZGŁOSI DO PROKURATURY, ja nie moge bo mnie zwolnią

mmm
2019-06-07 13:20:00

a bezrobocie 11% powiat 20% zero pracy ty wszo

Do @0
2019-06-07 12:06:00

Napewno liczy na twój głos Plus kilkanaście tysięcy hahahahah

Piotr
2019-06-07 09:19:00

A dlaczego robią kampanię związaną z działaniami samorządu za prywatne pieniądze? Samorząd nie jest prywatny, więc dlaczego prywatne środki? Chcą się pochwalić swoimi dokonaniami, albo zapowiedzieć pewne działania to powinno to być sfinansowane z pieniędzy urzędu przeznaczonych na reklamę.

0
2019-06-07 09:17:00

A na ile głosów liczy Semik, bo do senatu potrzeba przynajmniej kilkanaście tysięcy?

Anka
2019-06-07 08:56:00

Czym się różnią naklejki na autobusach z podobizną Frysztaka i Semika od banerów Bielana "porozmawiajmy o lotnisku", które wisiały już pół roku przed wyborami do PE????? U siebie tego nie widzieliście??? A teraz będziecie krytykować????

Asdfhjkl
2019-06-07 08:50:00

A jak Bielan miał banery itp porozmawiajmy o lotnisku to bie przeszkadzało Kosztowniakowi

Radomianin
2019-06-07 08:01:00

A ja popieram Frysztaka

Zenek
2019-06-07 07:53:00

Teraz widać, że zależy im tylko na kasie. Najpierw trzeba się wykazać skutecznością w zarządzaniu miastem, a potem dopiero wyborcy w nagrodę mogą dać mandat w wyborach. Ale trzeba sobie wychować następców... a tu tylko myślą o sobie... kasa, kasa. Miasto zadłużone... czy to ewakuacja ?

Nemo
2019-06-07 07:12:00

Frysztaku zabierz ze sobą do Sejmu: kładkę, progi zwalniające stadion wraz z halą sportową i parę innych rzeczy i w.....

KońRad Pyszczak
2019-06-07 07:09:00

Koń teraz "myśli" jak tu zebrać siano z ulic :D gdzie on tam do sejmu tam nawet siana nie ma

botwinka
2019-06-07 05:38:00

POziom intelektualny konia to IQ ziemniaka. Z Białkowską by się dogadali.

0
2019-06-06 21:02:00

Semik to może by się wnukami zajął.

Newa
2019-06-06 20:53:00

Jedni potrafią się pochwalić tym co udało się zrobić. A tu rekomendacją do krajowej polityki mają być plany, zapowiedzi, obietnice ale efektów jakoś na razie nie widać. Tyle w temacie kandydatur.

Woźna Marysia
2019-06-06 20:50:00

Dokonania zawodowe w edukacji w przypadku Semika polegają na tym, że jedne szkoły stoją puste a w innych dzieciaki uczą się do 17 a będą uczyć się dłużej. Oczywiście to wina reformy a nie posunięć pana Semika. Tyle tylko, że taka sytuacja w Radomiu zaczęła się kiedy jeszcze nikt nie słyszał o reformie pis. Poza tym efekty dokonań zawodowych widać także w stopniowo likwidowanych szkołach, co jest tłumaczone brakiem naboru. Prawda jest taka, że oferta edukacyjna nie opiera się jedynie na działaniach ekonomicznego wolnego rynku, tyle że to trzeba wiedzieć i rozumie, szczególnie jeżeli ma się taki staż i doświadczenie w oświacie, co pan Semik podkreśla przy każdej okazji.

997
2019-06-06 20:28:00

Ten tłuk do sejmu? Ale jaja uchowaj Boże :)

Kto tu kłamie?
2019-06-06 20:04:00

1. Po pierwsze powiedział, że wydaje mu się 2. Po drugie kiedy Kosztowniak powiedział, że to początek brudnej kampanii?

Matti
2019-06-06 18:44:00

Teraz już wiem skąd te reklamy na autobusach. Bardzo dobrze, niech startują. Mam nadzieję że wejdą i nie zapomną o Radomiu. Pan Frysztak na pewno ma mój głos.

Jerzyk
2019-06-06 18:41:00

Tomek B. pęka ze śmiechu jak czyta o Frysztaku.

 1 2 3 >