Sobota 20 kwietnia
Agnieszki, Czesława, Amalii

Broń znów w odwrocie

dm, sw 2019-05-25 21:01:00

W spotkaniu 29. kolejki III ligi piłkarze Broni Radom przegrali na wyjeździe 1:2 ze Zniczem Biała Piska. Podopieczni trenera Dariusza Różańskiego kontynuują fatalną passę w rundzie wiosennej.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 4. minucie. Pawła Młodzińskiego pokonał wówczas Andrzej Kosiński. Kolejny gol padł dopiero w 70. minucie, gdy błąd obrony gości wykorzystał Paweł Dymiński.

Broń zdołała zdobyć tylko bramkę honorową. W 90. minucie na listę strzelców wpisał się Konrad Paterek, który chwilę później ujrzał czerwoną kartkę. Broń kończył więc w "9", gdyż wcześniej z boiska wyleciał Dawid Sala.

W następnej kolejce radomianie zagrają u siebie z ŁKS-em Łomża.

Znicz Biała Piska - Broń Radom 2:1 (1:0)
Andrzej Kosiński 4, Paweł Dymiński 70 - Konrad Paterek 90

Broń: Młodziński - Możdżonek (78. Winiarski), Gorczyca, Góźdź, Leśniewski, Stefański (46. Nogaj), Czarnota, Sala, Imiela (85. Goljasz), Paterek, Śliwiński (67. Więcek).