Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Łukasz Podlewski [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-05-15 08:45:00

Gościem programu "Kontrast Plus" był w środę Łukasz Podlewski, radomski radny PiS.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 3 min. 25 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: cir

Wasze komentarze (12)

jestemza
2019-05-16 16:09:00

Jestem skrajnym przeciwnikiem PiS, ale Podlewski mi się bardzo podoba, brawo tak trzymać.

gabo
2019-05-15 16:52:00

Komentarz zablokowany.

fgh
2019-05-15 11:13:00

Podlewski wszędzie widzi afery i wszystkim jest zszokowany. Ciekawe np. jaki wpływ ma miasto na to, że firma Solaris zrezygnowała z produkcji autobusów, a przecież sama kilka tygodni temu zgłosiła ofertę w przetargu wg własnych wyliczeń, a miasto zgodziło się na ich ofertę.

Jedyny radny ktory robi dobra robote
2019-05-15 10:56:00

Podlewsli pozamiatal

Masakra
2019-05-15 10:55:00

Nie wierze w to co słyszę

Kto ma uszy
2019-05-15 10:07:00

Niechaj słucha.

Wrrrr
2019-05-15 09:54:00

Pan Witkowski po raz kolejny kpi z Radomian! Skandal!

Merytoryczny
2019-05-15 09:18:00

Bardzo rzeczowy facet, widać, że wie o czym mówi, oby więcej takich osób w życiu publicznym Radomia.

Włos na głowie sie jeży
2019-05-15 09:14:00

Szokujące jeśli to prawdziwe

Co???
2019-05-15 09:05:00

WTF

Szok ciezko uwierzyć w to co się slyszy
2019-05-15 08:57:00

Prokurator na etapie sledztwa takie rzeczy mówi prezesowi Jandule?

kilo
2019-05-15 08:49:00

Podlewski przestań się układać z bydlakami którzy najpierw głosowali na złodziei a teraz skamlą żeby złodziejom pomagać.