Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radomscy parlamentarzyści PiS apelują o udział w wyborach. ''Niech inni za Was nie decydują'' [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-05-13 17:57:00

Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości z regionu radomskiego zaapelowali do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w niedzielę, 26 maja. - Nie oddawajmy naszego losu innym. Idźmy na wybory. Niech inni za Was nie decydują - skierował swoje słowa do wyborców Marek Suski.

- Chcemy wszystkich wyborców prosić, aby poszli na wybory, obronili swoje prawa. Te wybory są niezwykle ważne, będą się rozstrzygać losy Polski. Musimy mieć mocną drużynę w Brukseli. Głosowanie to nasz patriotyczny obowiązek - dodał szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów.

Adam Bielan, lider mazowieckiej listy PiS, stwierdził: - 26 maja będziemy mieli najważniejsze wybory w historii naszego członkostwa w UE. One są ważne z kilku powodów, o czym wielokrotnie przypominałem. Ważne jest, aby była w Brukseli najsilniejsza reprezentacja Polski, która będzie myśleć kategoriami interesu narodowego.

- Apeluję do wszystkich wyborców, obywateli naszego kraju, aby poszli 26 maja zagłosować w wyborach do PE. Zdecydują się wówczas losy naszego państwa, nas samych. Nie rezygnujmy z tego prawa - mówiła z kolei Anna Kwiecień.

- Mam nadzieję, że wyborcy nie będą chcieli wybierać takich ludzi, dla których interes naszego kraju, w zasadzie nic nie znaczy. Mam nadzieję, że te wybory zmobilizują wszystkich tych, którzy chcą dobrej przyszłości naszego kraju i regionu, do głosowania na listę PiS - powiedział natomiast Zbigniew Kuźmiuk.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (24)

do debila co spadł z księżyca
2019-05-17 00:24:00

Twój komentarz świadczy o tym, że jesteś debilem i chamem. Jak można w politykę włączać tak poważne sprawy .

księża na Księżyc!
2019-05-15 18:04:00

Wybierajac PiS-owców głosujesz na bezkarnych pedofilów-księży. Zastanów się i pomyśl, to nie boli. Być może masz małego braciszka czy siostrzyczkę. Kościół już ślini się na ich widok. Zatem, pomyśl...

NIE PIS
2019-05-15 06:07:00

Muszę przyznać że jestem zmotywowany idę na wybory. Dokonania państwa rządzonego przez PiS reforma edukacji, srebrna, wycinka puszczy, wyroki za kłamstwa w trybie wyborczym . Idę i mam nadzieję że to będzie koniec rządów PiS.

aaa
2019-05-14 20:29:00

Po raz pierwszy w życiu nie pójdę głosować,, bo nie ma na kogo.

0
2019-05-14 10:59:00

to jak to z tą delegacją żydowską było ? Rząd wczoraj ją odwołał a oni dzis sami sobie przylecieli? Jaja sobie robicie. I na was mają ludzie głosować, skoro nawet delegacji żydowskiej nie jesteście w stanie powstrzymac??

0
2019-05-14 10:51:00

Obywatelu, ten nienażarty nierząd od koryta odsunęliśmy trzy lata temu.

Obywatel
2019-05-14 08:58:00

Oczywiście, że pójdziemy głosować. Tylko po to żeby odsunąć ten nienażarty nierząd od koryta.

h2o
2019-05-14 06:00:00

Do @.... Sam się ogarnij, polewka z takich jak Ty propagandzistów. Kaczyński, PiS, ma mieć wpływ na amerykańskie ustawy. Ha ha , dobre. Ciemniaku oświecony 4 kropkowy.

pomyśl zanim zagłosujesz
2019-05-14 05:57:00

Bielan zafunduje Radomiowi lotnisko, które z braku pasażerów znów upadnie po 1 - 2 latach. Miastu pozostaną olbrzymie długi do spłacenia. Ale co to Bielana będzie obchodzić. On w dalekiej Brukseli będzie kosił co miesiąc kilkanaście tysięcy euro...Myślcie, młodzieży!

pytanie
2019-05-14 02:01:00

Panie marszałku Bielan, pan już był europarlamentarzystą startując z Radomia, więc prosze powiedziec co przez te 5 lat kadencji zrobił pan dla tego miasta. Ile razy będąc posłem unijnym odwiedził pan Radom.? Bo ja ani razu pana nie widziałem.

0
2019-05-14 00:06:00

Mija pokolenie od czasu upadku komunizmu a sekretarze i aparatczycy PZPR znowu na listach wyborczych. Takie wybory serwują Polakom Schetyna i jego banda. Dziękuję za wybór między pedałami a komunistami, wolę PiS.

0
2019-05-13 22:51:00

Pani poseł Kwiecień gratulacje dla siostry. Stanowisko naczelnika III urzędu skarbowego to nie byle jakie stanowisko.

....
2019-05-13 22:46:00

do h2o Ogarnij się człowieku Kaczyński trzyma sie spódnicy USA Rok temu trump podpisał ustawę i gdzie był Qwa PIS !!! Od 1.5r w internecie aż huczy a TY ciemnoto oglądasz TVP kurskiego albo amerykanskie tvn. z Bogiem

konfederacja
2019-05-13 22:42:00

hahahahaa pisem żądzą żydzi czyli o co wy nas prosicie

do akurat
2019-05-13 22:31:00

Mam tak samo. Kiedyś flaki wypruwałam dla nich, aż pewnego dnia dostrzegłam, że to egoiści myślący tylko o swoich.

akurat
2019-05-13 22:10:00

Kiedyś za nich dałbym sobie uciąć rękę. Teraz za ich ściemy i pozorowany patriotyzm nie dam sobie wyrwać włosa.

j
2019-05-13 21:37:00

Dzięki KONFEDERACJI sprawa żydowskich roszczeń-ustawa 447 została nagłośniona.Tajną notatkę ujawnił p.Stanisław Michalkiewicz i dlatego PiS odwołał spotkanie z delegacją żydowską. Głosować tyko na KONFEDERACJĘ

nnnn
2019-05-13 21:19:00

bezrobocie 11% a powiat 19 % najwieksze w Polsce

juras
2019-05-13 21:12:00

Uprasza się wszystkich POlitycznych POmiotów zatrudnionych w miejskich spolkach za nasze pieniądze aby nie hejtowali w sieci tylko zajęli się pracą.

pasterz kóz
2019-05-13 19:58:00

Ludziska, głosujta na mnie! Ja też chcę brać w euro. Zazula kwietniowa.

 1 2 >