Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radomskie lotnisko na wizualizacjach. Tak będzie wyglądać po przebudowie [ZDJĘCIA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-05-07 15:44:00

Przy okazji inauguracji budowy nowego lotniska w Radomiu, zaprezentowano wizualizacje terminala, który powstanie w miejsce wyburzonego budynku na Sadkowie. Poniżej kilka zdjęć.

autor: dm

Wasze komentarze (9)

akurat
2019-05-07 22:31:00

Jak za komuny na czynach społecznych z łopatami.

krzysztofmo3
2019-05-07 22:16:00

Wielka szansa dla Radomia.Brawo PIS tak trzymać,dzięki Wam w mieście coś się pozytywnego dzieje.Szkoda że p.Skurkiewicz nie został prezydentem,miasto by zyskało dobrego i odpowiedzialnego gospodarza,który by zabiegał i dbał o miasto.A tak to mamy nierobów,cwaniaków i nieudaczników i oszustów którzy ośmieszają miasto i mieszkańców(imprezy na nie istniejącym obiekcie).Nic w Radomiu nie wybudowali,nawet kładki nie potrafili.Dla dobra i rozwoju miasta ---tylko PIS.

oki
2019-05-07 19:13:00

Pomijając wątki polityczne, wizualka wygląda bardzo dobrze...

Q
2019-05-07 19:08:00

Kosztowniak miał racje co do lotniska . Pelowcow siedzenie ściska ze złości

Franio
2019-05-07 17:28:00

Xzc. A co poprawi chorobliwy optymisto?

Chichot
2019-05-07 16:58:00

Hehe niezly myk przedwyborczy... dwie banki za projekt... ciekaw jestem ile za budowe. Kosztowny mial za 5dych robic LasVegas. Ile juz toto kosztowalo budzet miejski??? Zaorac, park zasadzic, przynajmniej czystsze powietrze bedzie w zasmogowanej notorycznie okolicy! Ponadto Warszawa-Radom? Na wizualizacji to tylko Radom jest, a W-R kojarzy sie raczej z jakas trasa kolejowa, a nie z lotniskiem... No... "na razie jest sciernisko" w sumie, jak to przedwyborczo bielan beknal. Referendum zrobic, czy mieszkancy przez 20 lat po 17 milionow rocznie maja splacac PPL te "inwestycje"... Chodnikow nie ma, w drogach dziury, a ilu nauczycielom, czy emerytom za to moznaby pomoc. Smierdzi wedzona kielbacha wyborcza...za pieniadze mieszkancow. Gdzie po odszkodowania tak na marginesie??? Do PPL, UM, czy do bielana???

xzc
2019-05-07 16:57:00

@Franio: Daj już spokój chorobliwy malkontencie, bo takie komentarze nie mają już sensu i niczego nie poprawią...

Franio
2019-05-07 16:18:00

Na wizualizacja h to wszystko w Radomiu jest ładne. Jaka ładna jest hala i jaki piękny stadion na wizualizacji. RADOM-SIŁA W PRECYZJI!!!

h2o
2019-05-07 16:08:00

Bardzo ładnie to wygląda. Czy się spełni, zobaczymy.