Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Prezes MOSiR-u: Organy ścigania od stycznia badają, czy mogło dojść do nieprawidłowości przy budowie RCS

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2019-04-19 11:49:00, aktualizacja: 2019-04-19 15:23:00

- Wobec informacji, dotyczących budowy hali widowiskowo-sportowej i stadionu przy ul. Struga, które pojawiły się dziś w mediach, informujemy, że na wniosek Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z.o.o. w Radomiu, organy ścigania już od stycznia badają, czy mogło dojść do nieprawidłowości przy budowie i w rozliczaniu prac przez wykonawcę - informuje prezes Grzegorz Janduła.

Prezes MOSiR-u dodaje: - Sprawa jest wielowątkowa. Jesteśmy zainteresowani wyjaśnieniem wszelkich okoliczności związanych z przestrzeganiem procedur przy realizacji inwestycji.

Łukasz Podlewski: Prezydent Witkowski wiedział o nieprawidłowościach przy budowie hali i stadionu na kwotę 15 mln złotych [WIDEO]

autor: dm

Wasze komentarze (41)

W przyszlym tygodniu pokaz fajerwerek. Wesołych RW. KF. GJ. :D
2019-04-19 20:33:00

A co jesli maxto ma nagranie ze spotkania? :P :P

Robsio
2019-04-19 19:59:00

Jak tam zielone pajace którzy uwierzyli tłustej mendzie? Wyr...ał was jak swoją kochanicę we Lwowie. Nadstawcie się mu znowu hahahaha

dynia
2019-04-19 19:56:00

Przestępcza Organizacja wykręciła wszystkich. Zawinęli 15 mln i podzieli się w swoim gronie. POdobnie będzie z Radpecem.

kusio
2019-04-19 19:54:00

mam nadzieję że prokuratura dobierze się do prezesa. W końcu to on odpowiada za wypłatę kasy. W końcu to on zatrudniał inspektorów nadzoru, którzy odbierali prace, które nie zostały wykonane. Nieudacznik totalny. Z ulotkami Witkowskiego tylko potrafi latać.

Do hb
2019-04-19 18:50:00

I placi sie za wykonana prace przed?

hb
2019-04-19 18:46:00

@Pytanie do wszystkich mądrych: Budowy hali nie ma co porównywać do budowy domu. Przy hali część elementów kupuję się z wyprzedzeniem i magazynuje.

Pytanie do wszystkich mądrych
2019-04-19 18:41:00

Komentarz zablokowany.

Pytanie do wszystkich mądrych
2019-04-19 18:36:00

DROGI CZYTELNIKU WYOBRAŹ SOBIE NASTĘPUJĄCĄ SYTUACJE. ZLECASZ WYKONAWCY POSTAWIENIE DACHU TWOJEGO DOMU. INSPEKTOR PODPISUJE CI ODBIÓR ROBÓT. DACHU MIMO TO NA DOMU NIE WIDZISZ. PLACISZ WYKONAWCY ZA "POSTAWIENIE" TAKIEGO DACHU?????

0
2019-04-19 18:35:00

DROGI CZYTELNIKU WYOBRAŹ SOBIE NASTĘPUJĄCĄ SYTUACJE. ZLECASZ WYKONAWCY POSTAWIENIE DACHU TWOJEGO DOMU. INSPEKTOR PODPISUJE CI ODBIÓR ROBÓT. DACHU MIMO TO NA DOMU NIE WIDZISZ. PLACISZ WYKONAWCY ZA "POSTAWIENIE" TAKIEGO DACHU?????

ggc
2019-04-19 18:04:00

Ach ta Rosa...

h2o
2019-04-19 16:39:00

Trans na treningu ma się przełożyc na wynik meczu. Pozytywny dla Radomiaka, zobaczy się.

MOHER
2019-04-19 15:39:00

jakby Saczywko nie nakradł, to hala by była. Ale pazerność wygrała. Trans dziś na treningu Radomiaka w punkt!!

h2o
2019-04-19 15:36:00

PO=PiS wielu względach.

wazne sa inne rzeczy
2019-04-19 15:35:00

Co tak hala co tam stadion bedzie minimum 2-3 lata opóźnienia !Nikt w Radomiu nie patrzy na rece politykom ani nie rozlicza ich z obietnic wyborczych ! Ważne że są igrzyska - dni Radomia juz 28 czerwca - a tak na zeromskiego koncert czyli LADY PANK wielką gwiązda Dni Radomia 2019 r. !

h2o
2019-04-19 15:34:00

Badacie tak jak Witkowski badał przed wyborami i obiecywał, że na nowej hali odbedą się klubowe MŚ w siatkówce oraz gala boksu od Mateusza Borka.

dell
2019-04-19 14:40:00

@euro, ale ty głupi jesteś. rosadziad złożyła wniosek o upadłość bodajże w lutym, a w dużo później chciała jeszcze dopłaty do hali i stadionu. i tylko wójcik ze wspólasami był za dopłatą. śmierdzi na odległość. a 15 mln to saczywko z Florydy niech przywiezie. Oj prorok będzie miał co robić.

euro
2019-04-19 13:41:00

Teraz Radom zapłaci 90 mln za dokończenie prac a jakby dał 21mln ROSABUDOWI to i obiekt by był i firma by nie padła a z nią nie polecieli ludzie na bruk.

człek poczciwy
2019-04-19 13:39:00

No to Frysztak z Witkowskim kiedy będą zatrzymani ?

Po
2019-04-19 13:21:00

Obudzil sie

0