Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Prezes MOSiR-u: Organy ścigania od stycznia badają, czy mogło dojść do nieprawidłowości przy budowie RCS

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2019-04-19 11:49:00, aktualizacja: 2019-04-19 15:23:00

- Wobec informacji, dotyczących budowy hali widowiskowo-sportowej i stadionu przy ul. Struga, które pojawiły się dziś w mediach, informujemy, że na wniosek Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z.o.o. w Radomiu, organy ścigania już od stycznia badają, czy mogło dojść do nieprawidłowości przy budowie i w rozliczaniu prac przez wykonawcę - informuje prezes Grzegorz Janduła.

Prezes MOSiR-u dodaje: - Sprawa jest wielowątkowa. Jesteśmy zainteresowani wyjaśnieniem wszelkich okoliczności związanych z przestrzeganiem procedur przy realizacji inwestycji.

Łukasz Podlewski: Prezydent Witkowski wiedział o nieprawidłowościach przy budowie hali i stadionu na kwotę 15 mln złotych [WIDEO]

autor: dm

Wasze komentarze (41)

DO: MOHER 2019-04-19 15:39:00
2019-04-21 07:43:00

Proszę o tym poinformować prokuraturę. Jeżeli nie to jest Pan/Pani albo współwinnym kradzieży lub pospolitym oszczercą podlegającym odpowiedniej karze z tytułu KK.

GiE
2019-04-21 07:08:00

Wesołych Świąt ????

GiE
2019-04-21 07:05:00

A budowa stoi. Nowy wykonawca weźmie za dokończenie inwestycji i tak więcej niż Rosa chciała. A jeszcze koszty inwentaryzacji, ile imprez ominęło Radom. Tego wszystkiego nie uwzględniono?. To tyle. A można by jeszcze wiele więcej napisać.

Brońkowski
2019-04-21 06:56:00

do O - alkoholika pracującego na nasze piniądze na mosirze jako hejter ktory wszystkich opluwa i pomawia. Otoz alkoholiku jeden to twoj zlodziej rzadzi pieniędzmi i twoj zlodziej decyduje komu zaplacic wiec nie zwalaj smieciu na innych.

hcc
2019-04-20 17:02:00

@Do euro: Jak Rosa-Bud to nie wiem, ale Rosa Invest już zmieniła nazwę na invest15.pl Polecam sprawdzić stronę :D

kkkkk
2019-04-20 13:45:00

w Mleczarni Figand placi pod stolem i zatrudnia na czarno z ukrainy gdzie PIP

0
2019-04-20 11:54:00

Wygląda na to, że wykonawca mógł nas wszystkich oszukać, a działacze PiS jeszcze chcieli mu dołożyć ponad 20 baniek. mam nadzieje, że tym też się prokuratura zainteresuje

Dell
2019-04-20 11:17:00

@japitole, ale czasem jest tak, ze inwestor wyraza zgode na powiekszenie protokolu przerobu jesli dana rzecz jest zamowoona/kupiona ale nie wbudowana jeszcze. Kumqsz?

Ja pitloe
2019-04-20 10:34:00

DROGI CZYTELNIKU WYOBRAŹ SOBIE NASTĘPUJĄCĄ SYTUACJE. ZLECASZ WYKONAWCY POSTAWIENIE DACHU TWOJEGO DOMU. INSPEKTOR PODPISUJE CI ODBIÓR ROBÓT. DACHU MIMO TO NA DOMU NIE WIDZISZ. PLACISZ WYKONAWCY ZA "POSTAWIENIE" TAKIEGO DACHU?????

ha ha
2019-04-20 09:59:00

TO TYLKO Z JEDNEJ BUDOWY . A ILE SIĘ Z PISEM OBŁOWILI Z LOTNISKA, SZKÓŁ I TYCH APARTAMENTÓW MIESZKALNYCH. RADOMSKA OŚMIORNICA MA SIĘ DOBRZE TERAZ MAJĄ POD SOBĄ WSZYSTKO. PO W Y B O R A C H DOPIERO PÓJDĄ KIBLOWAĆ.

Radomiak
2019-04-20 08:14:00

Gruby niech przywiezie z Florydy brakujący hajs i niech radomski pis przygotuje mu komitet powitalny na lotnisku w Radomiu na czele z Kosztowniakiem i cała śmietanka

Do euro
2019-04-20 08:00:00

rosabud nie upadła już zmieniła zapewne nazwę i siedzibę i działa dalej grubas nie porozliczał się z ludźmi jest to zwykły kombinator jakich wielu u nas w kraju a wygrywając przetarg jest zobowiązany do wykonania usługi za kwotę jaka sami zaproponowali za wykonanie usługi .

Daniel
2019-04-20 07:55:00

Gruby przytulił i podzielił się ze swoimi ziomkami jeszcze afera radomska nie wyjaśniona tak wiec wszystko może ułożyć się w ładną całość

@ akurat
2019-04-20 01:03:00

Tak. RoSa budowała też dla Administratora Magnolię I i II etap. Nie dokończyła mimo że przesuwano terminy kilka razy. Tam też Prokurator powinien dokładnie sprawdzić dokumenty- bo może być podobna sytuacja!!!

akurat
2019-04-19 23:25:00

Organy ścigania powinny sprawdzić jeszcze wiele innych budowli.

123
2019-04-19 22:26:00

Prezesie Janduła. pan nie jest od wyjaśniania złodziejskiej afery o wyłudzenie 15 mln zł. Pan Panie Prezesie Janduła jest potencjalnie podejrzany o wyłudzenie tych pieniędzy a przynajmniej o niedopełnienie obowiązków w wyniku czego ukradziono 15 mln publicznych pieniędzy.

euro
2019-04-19 21:40:00

Teraz Radom zapłaci 90 mln za dokończenie prac a jakby dał 21mln ROSABUDOWI to i obiekt by był i firma by nie padła a z nią nie polecieli ludzie na bruk.

man
2019-04-19 21:39:00

Witkowski zapłacił za coś czego nie ma. Powinien razem z Frysztakiem za to odpowiedzieć jeszcze przed tym zanim odwoła dyrektora teatru by zrobić miejsce swojemu kumplowi z PO który notorycznie bił swoją żonę.

b CV h
2019-04-19 21:16:00

@Robsio: Rozumiem że piszesz o prezesie pewnej firmy budowlanej? :D

Ja też
2019-04-19 20:42:00

Nie mogę się doczekać miny ???? w najbliższym czasie.

 1 2 3 >