Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Łukasz Podlewski: Prezydent Witkowski wiedział o nieprawidłowościach przy budowie hali i stadionu na kwotę 15 mln złotych [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-04-19 08:40:00, aktualizacja: 2019-04-19 10:22:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w piątek Łukasz Podlewski, radny Prawa i Sprawiedliwości.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 5 min. 05 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (28)

albo- albo
2019-04-22 10:13:00

Jeżeli to prawda, to radny ma OBOWIAZEK zgłosić ten fakt do prokuratury. Jeżeli jest to chamskie, pisowskie pomówienie, to Witkowski winien puścić PiS-owskiego oszczercę w skarpetkach w procesie o naruszenie dóbr osobistych !!! Czekam.

lok
2019-04-20 14:32:00

Jestem kibicem Radomiaka i czuje sie jak frajer ***** w dooope. Że też uwierzyłem temu łapówkarzowi. Wszyscy z nich są dobrzy. Przyjeżdząli frajerzy we dwoch albo we trzech organizowali nam grille napie.. na pis i dalem się nabrać. To ***** zlodzieje

obserwator
2019-04-20 10:07:00

Dobra robota Panie Radny. Moje pytania: 1. Kiedy sprawą zajmie się prokuratura i cba? 2. kiedy referendum odwołujące Witkowskiego?

@ :)
2019-04-20 01:00:00

Tak. RoSa budowała też dla Administratora Magnolię I i II etap. Nie dokończyła mimo że przesuwano terminy kilka razy. Tam też Prokurator powinien dokładnie sprawdzić dokumenty- bo może być podobna sytuacja!!!

:)
2019-04-19 22:40:00

Może RoSa padając próbowała ratować się przekrętami ale żeby zrealizować takie plany to ktoś od inwestora ( MOSiR i Gmina) musiał być w zmowie. Witkowski i Janduła spokojnych świąt to raczej mieć nie będą. Ciekawe jak na innych robotach dla miasta i podległych jednostek.

Pytanie do wszystkich mądrych
2019-04-19 18:38:00

DROGI CZYTELNIKU WYOBRAŹ SOBIE NASTĘPUJĄCĄ SYTUACJE. ZLECASZ WYKONAWCY POSTAWIENIE DACHU TWOJEGO DOMU. INSPEKTOR PODPISUJE CI ODBIÓR ROBÓT. DACHU MIMO TO NA DOMU NIE WIDZISZ. PLACISZ WYKONAWCY ZA "POSTAWIENIE" TAKIEGO DACHU?????

Pytanie do wszystkich mądrych
2019-04-19 18:38:00

DROGI CZYTELNIKU WYOBRAŹ SOBIE NASTĘPUJĄCĄ SYTUACJE. ZLECASZ WYKONAWCY POSTAWIENIE DACHU TWOJEGO DOMU. INSPEKTOR PODPISUJE CI ODBIÓR ROBÓT. DACHU MIMO TO NA DOMU NIE WIDZISZ. PLACISZ WYKONAWCY ZA "POSTAWIENIE" TAKIEGO DACHU?????

sryyy
2019-04-19 17:28:00

Zalew Borki prace rozpoczęta bez ważnych decyzji czy KE już o tym wie trzeba to nagłośnić

Wanda
2019-04-19 13:41:00

Jeżeli firmy które budowały hale oszukały to Janduła dobrze zrobił że ich podał do ścigania.

jadwiga
2019-04-19 12:59:00

Jeżeli radny Podlewski kłamie, to z czego tłumaczy się Janduła dwa artykuły wyżej? Co badają organa od stycznia? nono robi się gorąco....

321
2019-04-19 12:35:00

Pan radny twierdzi że jest porażony, przyznaje sprawia wrażenie porażonego.

0
2019-04-19 12:29:00

Jeżeli radny kłamie, to na co czeka Witkowski. Niech go pozwie.

Będą jaja
2019-04-19 12:22:00

I są jaja towarzysz cwel . Omnibus z Bożej łaski sowieta ssie jaja ruskim Ale jaja ale jaja

NiePiS
2019-04-19 12:14:00

Kolejny tuz z PiS, moc intelektu i wnikliwości a no i uczciwości oczywiście.

Belfer
2019-04-19 12:11:00

Panie radny co z nauczycielami. Ponoć jest jakaś notatka że im się należy podwyżka, może Pan słyszał albo widział?

Ciekawa ta notatka taka wyimaginowana
2019-04-19 11:38:00

A ja widziałem notatkę, że Jarek kazał zastrzelić tupolewa i zrzucić wine na Tuska. Nie wierzycie? poszukajcie sobie w necie Tyle warte są te komentarze o notatce której nikt nie chce pokazać

Po
2019-04-19 11:27:00

Jak wiedzial to niech pan sklada wniosek do prokuratury o mozliwosc popelnienia przestepstwa. Tak mysle a nie pan sie tym chwalisz

dell
2019-04-19 11:12:00

pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich bez wyjątku, mosir, suez, saczywkę!!! kolejność nie ważna. jedni wynegocjowali większy przerób a drudzy się pod tym podpisali.

123
2019-04-19 11:06:00

123 2019-04-19 11:04:00 ... zmień nick bo, będzie na mnie, że piszę ;)

polo 2019-04-19 10:20:00