Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Paweł Wojtunik: Złapiemy każdego, kto zagraża naszym dzieciom [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-04-11 11:17:00, aktualizacja: 2019-04-11 15:55:00

- Całe moje życie zawodowe, ale też prywatne, było poświęcone walce o bezpieczeństwo obywateli, walce o bezpieczeństwo naszego państwa i tę misję, jako niezależny, bezpartyjny kandydat, z list KE, chciałbym kontynuować również w PE - mówił dziś w Radomiu Paweł Wojtunik.

Były szef CBA to "piątka" na liście Koalicji Europejskiej w okręgu nr 5, w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. - Nie chcę krytykować innych polityków, ponieważ nie jestem politykiem, nie znam się na obłudzie, hipokryzji, nie znam się na składaniu obietnic, ale mogę zapewnić, że znam się na bezpieczeństwie, wiem jak organizować bezpieczeństwo państwa i zrobię wszystko, żeby obywatele naszego regionu, kraju i Europy, byli bezpieczni - dodał.

- Jestem stąd, w związku z tym wiem, jakie problemy dotykają obywateli Radomia, znam liczne frustracje spowodowane tym, że pomimo funduszy unijnych, niektóre miejsca, chodniki, są dziurawe. Wiem, jak bardzo boicie się, tak jak ja, o bezpieczeństwo swoich dzieci w internecie. Chciałbym z tym walczyć. Złapiemy każdego, kto zagraża naszym dzieciom - powiedział Paweł Wojtunik.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (30)

Wojtunik
2019-04-17 08:06:00

Niech złapie pedofili z szkół białobrzeskich i starostwa

Wojtunik no nie!!!!!
2019-04-14 22:16:00

Peło i wszystko jasne

Fiu fiu
2019-04-14 22:15:00

Fiu Wojtunik będzie kogoś łapał, niech odsłucha taśmy od Sowy, bo chyba nie słuchał, a sądząc o pomrocznośc jasną pełowców, to pewnie by zeznawał że nie ma tego w swojej pamięci!!!

Wojtunik no nie!!!!!
2019-04-14 22:15:00

Peło i wszystko jasne

kolo
2019-04-13 15:28:00

koleś całe życie walczył z przestępcami tylko nie z tymi w białych kołnierzykach. Typowy aparatczyk PO-paprańców.

Kopaczoracz
2019-04-12 15:49:00

Zlap kolesi z platformy a sorry nie mozesz bo kradles jak i oni

Patryk
2019-04-11 22:08:00

Ma mój głos ! Pozdrawiam

0
2019-04-11 21:22:00

Jakie sieci , możliwości , aby łapać ma Wojtunik ?Gdzie on teraz pracuje , czym się trudni zawodowo po pracy w Policji?Jest młodym i szuka sobie miejsca na tej Ziemi.

Joanna
2019-04-11 20:34:00

No i fajnie. Zagłosuję na Wojtunika.

Ręce opadają
2019-04-11 19:56:00

Ciężko złapać samego siebie . Dacie radę ? Ale banda hipokrytów .

Adolf
2019-04-11 16:49:00

Popieram Pana ! :)

0
2019-04-11 15:52:00

Frajerzy głosowali na Witkowskiego zagłosują na Wojtunika. To chora demokracja.

darek
2019-04-11 15:50:00

Tylko kretyn może zagłosować na tą skompromitowaną personę.

wyborca
2019-04-11 15:49:00

Mam za złe PISowi, że ten pan chodzi jeszcze na wolności.

Radomianin
2019-04-11 15:32:00

Kandyduje z 5 miejsca i pokazuje, że mu się chce! Ma Pan mój głos!

f
2019-04-11 13:38:00

Z całym szacunkiem, ale nie wierze że ruszycie klechów bzykajacych dzieci. Wszystkie partie się z nimi układają i temat zamiatają pod dywan .

Malina
2019-04-11 13:38:00

Serdeczna podziękowania dla Ministerstwa Edukacji, za uratowanie egzaminów. Dzieciaki nie mogą ponosić odpowiedzialności za zaangażowanie Broniarza w politykę!!!!

Borówka
2019-04-11 13:22:00

Niech złapie Zalewską bo to ona narobiła bigosu w oświacie a teraz chce czmychnąć do Euro przed jesienną katastrofą oświatowa. A poza tym przecież pieniędzy jest na wszystko wystarczy nie kraść (autor Beata Szydło). Te pieniądze nauczycielom się po prostu należą (B.Szydło po premiach dla rządu).

Jagoda
2019-04-11 13:04:00

Złapcie Broniarza, on zagraża naszym dzieciom. Wielkie podziękowania dla tych nauczycieli, którzy nie ulegli jego presji i dobro dzieci było dla nich najważniejsze.

Marek
2019-04-11 12:54:00

Popieram Pawła Wojtunika

 1 2 >