Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Andrzej Kosztowniak: Chcemy, żeby UE wzrastała, a nie szła chwiejnym krokiem [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-03-26 08:49:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był we wtorek Andrzej Kosztowniak, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 4 min. 35 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (8)

Łatwy i przyjemny :(
2019-03-26 22:18:00

Dzień po informacji o wyroku dla byłego wice Igora M. za łapówki nie zapytać byłego prezydenta????? Co to za dziennikarz i jaki był cel wywiadu?????

0
2019-03-26 11:43:00

BuahahhahahhahhahhahahhahahahahahahahahahahahahhHAHAHhahahhahahahahh

#5
2019-03-26 10:48:00

Panie Czaban, jak Panu nie wstyd. A co do Pana Kosztowniaka, Igor już ma wyrok podejrzewam że nie pierwszy, a kiedy Pan Kosztowniak ?

Emski
2019-03-26 10:31:00

Koledzy z byłej pracy po wyrokach a ten Pan udaje że nic się stało o niczym nie wiedział i nadal bredzi . Nie chcemy już oglądac tej twarzy !

oszty
2019-03-26 10:02:00

ta, żeby wyglądał jak park Kościuszki hehehe

mm
2019-03-26 09:25:00

ty gnidooo

Daniel
2019-03-26 09:21:00

Ten pan niech zabiera budynek lotniska i do Afryki

Wyborca
2019-03-26 09:17:00

Panie Kosztowniak czy Pan nic rzeczywiście nie wiedział o korupcji w Pana urzędzie przez Pana podwładnego Igora M.??Wyborcy chcą wiedzieć!!