Wtorek 19 marca
Józefa, Bogdana, Laili

Broń pokonała Lechię

dm, sw 2019-03-24 16:16:00

W spotkaniu 19. kolejki III ligi piłkarze Broni Radom pokonali 3:1 mocną Lechię Tomaszów Mazowiecki. Dla podopiecznych trenera Dariusza Różańskiego to siódma wygrana w tym sezonie.

Po piorunującym początku i dwóch szybkich golach, drużyna Broni kontrolowała grę. Przed przerwą radomianie dołożyli jeszcze jedno trafienie. Lechia zdobyła bramkę chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gry.

W drugiej połowie Broń zagrała mądrze, spokojnie utrzymując wynik. Dla ekipy z Plant to pierwszy triumf nad Lechią od 7 lat.