Piątek 26 kwietnia
Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Czarni nie dali rady Resovii

dm, plusliga.pl 2019-03-19 22:40:00

W spotkaniu 26. kolejki PlusLigi siatkarze Cerradu Czarnych Radom przegrali na wyjeździe 1:3 z Asseco Resovią Rzeszów. Dla podopiecznych trenera Roberta Prygla był to ostatni mecz sezonu zasadniczego.

Radomianie tak naprawdę na niezłym poziomie zagrali dziś tylko w dwóch pierwszych setach. Pierwszą partię niestety Czarni przegrali, druga padła już ich łupem. Trzeci i czwarty set to natomiast zbyt dużo błędów naszego zespołu i w miarę pewne zwycięstwo gospodarzy.

Czarni już wcześniej zapewnili sobie awans do fazy play-off. Teraz "Wojskowi" czekają na rywala. Tabela - tutaj.

Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:22, 18:25, 25:21, 25:20)

Resovia: Shoji 5, Lemański 16, Jarosz 13, Buszek, Mika 15, Smith 10, Perry (libero) oraz Masłowski (libero), Rossard 9, Schulz.

Czarni: Pajenk 8, Giger 4, Żaliński 8, Filip 12, Huber 7, Fornal 19, Ruciak (libero) oraz Wasilewski (libero), Vincić, Rybicki, Kwasowski 1.

MVP: Bartłomiej Lemański (Resovia).