Wtorek 23 kwietnia
Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Remis Broni z rezerwami Legii

cir 2019-03-17 14:24:00

W 18. kolejce III ligi Broń Radom zremisowała na wyjeździe 0:0 z rezerwami mistrza Polski. Był to pierwszy mecz po przerwie zimowej. Na ławce trenerskiej radomskiego zespołu po kilkumiesięcznej przerwie ponownie zasiadł Dariusz Różański, który ratował sytuację po niespodziewanej rezygnacji Artura Kupca.

Do przerwy grę prowadzili gospodarze, ale drużyna z Plant dobrze spisywała się w defensywie. Natomiast obrona popełniała sporo błędów, po których Broń powinna choć raz trafić do siatki rywali. W drugiej połowie obie drużyny ruszyły do ataku, swoje okazje mieli Jakub Góźdz i Kamil Czarnecki, ale obaj minimalnie chybili. Najbliżej szczęścia goście byli, gdy Przemysław Śliwiński ze skraju pola karnego trafił w poprzeczkę.

W kolejnym meczu Broń zagra u siebie z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie obędzie się w niedzielę, 24 marca o godzinie 12.00.

Legia II Warszawa - Broń Radom 0:0

Legia II: Malarz - Leleno, Matuszewski, Bondarenko, Wojtysiak (75. Aftyka), Rosołek, Karbownik, Pruchnik, Cichocki (62. Cielemecki) Gęsior, Shapiro-Thompson (46. Zjawiński).

Broń: Kosiorek - Góźdź, Gorczyca, Kventsar, Wicik, Leśniewski (69.Nogaj) Możdżonek, Czarnota, Stefański (46. Paterek), Czarnecki, Śliwiński (81. Więcek).