Wtorek 16 kwietnia
Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Minimalna porażka "zielonych" z Koroną. Powalczyli!

mn 2012-01-14 14:42:00

Piłkarze lidera łodzko-mazowieckiej grupy III ligi Radomiaka Radom pod wodzą nowego trenera, Armina Tomali przegrali minmalnie na wyjeździe z grającą w ektraklasie Koroną Kielce 1:2 (0:1), ale nie byli dla przeciwnika łatwym rywalem.

KORONA KIELCE - RADOMIAK RADOM 2:1 (1:0).
1:0 -Korzym - 19', 2:0 - Szary (samobójcza) - 82', 2:1 - Onyekachi - 85' (karny)
Radomiak (w pierwszej połowie): Skowron, Szary, Moryc, Świdzikowski, Rolak, Tarnowski, Figiel, Wlazło, Radecki, Puton, Wocial.
Radomiak: (w drugiej połowie): Skowron, Szary, Moryc, Sala, Kornacki, Stanisławski, Radecki, Tokaj, Ojikutu, Domański, Onyekachi.