Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Nagroda dla Radomia za świąteczną iluminację trafi do organizacji pozarządowych

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-03-14 15:11:00

Sześć radomskich organizacji pozarządowych otrzyma sprzęt AGD, który miasto wygrało w plebiscycie „Świeć się z Energą”. Po raz trzeci z rzędu Radom zdobył tytuł „Mistrza Województwa”, zwyciężając w regionalnym etapie głosowania na najpiękniejszą świąteczną iluminację. Tym samym, podobnie jak w dwóch ostatnich latach, do radomskich organizacji pozarządowych trafi sprzęt AGD o wartości 10 000 zł.

Prezydent i przedstawiciele beneficjentów z okolicznościowym czekiem

Nagrodę w Centrum Organizacji Pozarządowych odebrał w czwartek prezydent Radomia. - Po raz trzeci dziękuję wszystkim radomianom, którzy mocno zaangażowali się w akcję. Zwycięstwo w etapie regionalnym udowadnia, że Radom jest postrzegany jako miasto z pięknymi świątecznymi dekoracjami. Kolejni raz mieszkańcy pokazują, że są dumni zarówno ze swojego miasta jak i iluminacji, którą mieli okazję podziwiać na deptaku – mówił Radosław Witkowski.

Prezydent od razu przekazał nagrodę organizacjom pozarządowym prezydent Radosław Witkowski. - Dzięki sukcesowi radomian kolejne stowarzyszenia otrzymają sprzęt AGD i będą mogły jeszcze lepiej realizować swoje misje - stwierdził.

W tym roku sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych trafi do sześciu radomskich organizacji pozarządowych, prowadzących Warsztaty Terapii Zajęciowej. Otrzymały go: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niewidomym i Niedowidzącym „Nadzieja”, Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Polski Związek Głuchych, Polski Związek Niewidomych, Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Start” i Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnym "Do Celu".

autor: cir, UM

Wasze komentarze (12)

Amen
2019-03-15 10:57:00

Kiedy publikacja radomskiej listy w sutannach pedofili. Tych seminaryjnych i po parafiach rozsianych. Radomska Grupa Miedialna nie opublikuje bo z klerem wspólne interesy prowadzi. A wiedzieć ku przestrodze dzieciom i dorosłym nie zawadzi. Kuria listę zrobiła wysłała i nie opublikowała.

Pamiętający
2019-03-15 10:24:00

Czterdzieści lat będziemy wygrywać na Mazowszu i zwróci się tunel świetlny. Swoją drogą jaka bryndza musi być na Mazowszu, skoro taka szmira wygrywa.

Radomianin z dziada pradziada
2019-03-15 09:26:00

Przestańcie wreszcie kompromitować i ośmieszać nasze miasto. Z naszej iluminacji śmieją się już nawet w Białymstoku. To jedyny sukces Radomia. Panie Witkowski, czas wziąć się do poważnej roboty i przestać robić pośmiewisko z Radomia.

123
2019-03-15 00:55:00

Żenada!!! Czy naprawdę nie widzieliście iluminacji w innych miastach. Lans Witkowskiego coraz głębiej sięga dna

Yule
2019-03-14 19:07:00

jaki pan taki kram. Czy to na miarę dwustutysięcznego miasta?

FRadek
2019-03-14 17:09:00

To są jakieś jaja. Czym oni się podniecają? Jakimiś marnymi 10 000 tysiącami złotych? Jak im niewiele potrzeba do szczęścia.

heca
2019-03-14 17:03:00

Radom to wieś czy miasto z sołtysem nim kierującym? Człowieku tobie lans to już oczy przesłonił.

hyes b
2019-03-14 16:40:00

Czy jedną z organizacji jest organizacja Domana który jeszcze przed ukazaniem się GW miał już przygotowane 100 tysięcy kserówek paszkwila?

hyes b
2019-03-14 16:39:00

Czy jedną z organizacji jest organizacja Domana który jeszcze przed ukazaniem się GW miał już przygotowane 100 tysięcy kserówek paszkwila?

hyes b
2019-03-14 16:39:00

Czy jedną z organizacji jest organizacja Domana który jeszcze przed ukazaniem się GW miał już przygotowane 100 tysięcy kserówek paszkwila?

Krystian
2019-03-14 15:31:00

A ile kosztował nas prąd???

0
2019-03-14 15:23:00

Taki sukces!!!