Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Dariusz Wójcik ws. hali i stadionu: Władze miasta zrobiły nas ''w balona'' [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-03-14 08:52:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w czwartek rano był Dariusz Wójcik, przewodniczący klubu radnych Prawo i Sprawiedliwość.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 5 min. 30 sek.).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828. Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: cir

Wasze komentarze (24)

Abc
2019-03-17 14:10:00

Największy obłudnik i kombinator z klubu Działkowca Nie ma prawa się wypowiadać.

123
2019-03-16 09:36:00

Pan Prezydent Witkowski nie tylko robi nas w balona. ale od 5 lat robi z nas bezmyślnych baranów !!!

123
2019-03-16 09:33:00

Polecam artykuł z 2014 roku- obietnice wyborcze. https://echodnia.eu/radomskie/wybory-samorzadowe-2014-na-prezydenta-radomia-program-kosztowniaka-i-witkowskiego/ar/8094780

suweren
2019-03-15 12:37:00

Kto tu kogo robi w balona miesiąc temu Pan Wójcik twierdzi żę trzeba dołożyć rosabudowi 23 miliony żęby dokończyć roboty na Struga a po miesiącu jak już Rosa złożyłą o upadłośc według Pana Wójcika dopłacić 50 milinów,czyli Pan Wójcik już wtedy wiedział żę te 23 miliny to za mało ale wiedziąl o upadłości rosy?

krzysztofmo3
2019-03-14 20:48:00

cenzura komentarz dotyczył psl i po i wykreślono nazwy.

krzysztofmo3
2019-03-14 20:43:00

To jest efekt wyboru nieodpowiedzialnych ludzi,delikatnie rzecz ujmując brak odpowiedzialnego gospodarza w mieście. Przez nieudaczników z miasto zacznie popadać w marazm i zadłużenie.

krzysztofmo3
2019-03-14 20:40:00

To jest efekt wyboru nieodpowiedzialnych ludzi,delikatnie rzecz ujmując brak odpowiedzialnego gospodarza w mieście. Przez nieudaczników z miasto zacznie popadać w marazm i zadłużenie.

h2o
2019-03-14 16:47:00

Wójcik podobny kręt, jak Witkowski? Tylko w innych płaszczyznach ?

Ale jaja
2019-03-14 13:14:00

Wystarczy igła . jedno ukłucie i po balonach z pisu

jarek
2019-03-14 12:40:00

innym mówią aby zap.....li za miskę ryzu a sami sgarniają pansyjki za górnej półki ...

maj
2019-03-14 12:05:00

Proces Igora M., byłego wiceprezydenta Radomia. Siedem zarzutów korupcyjnych

ok
2019-03-14 12:01:00

Może pogadamy o Igorze......

moher
2019-03-14 11:39:00

Panie Wójcik, ile z tych 23 mln miało trafić do Pana kieszeni?

WYBORCA
2019-03-14 11:30:00

TO MOŻE NIECH PAN SPRZEDA DZIAŁKI I RATUJE ROSĘ A NIE SIĘGA DO MIEJSKIEGO BUDŻETU. OJ JAK TO DOBRZE ŻE TEN WITKOWSKI WYGRAŁ BO BYŁOBY NIEZŁE ROZDAWNICTWO W STYLU PIS.

Radomianie to nie ciemnogród
2019-03-14 11:23:00

Materiały podrożały taaa. Ale firm które biorą udział w przetargach jest wszędzie tysiące a bankrutów kilku. To co? Miasto ma jeszcze pompować kasę w źle zarządzaną firemkę? Tam w środku ROSY są jeszcze inne problemy. Ale Pan pewnie wie ale zgrywa głupa.

#5
2019-03-14 11:07:00

Cholerny łgaż przypomnij sobie jak za kadencji Kosztowniaka próbował komercjalizować przedszkola

0
2019-03-14 10:39:00

Wojcik mowi ze Rosabud ma klopoty finasowe poniewaz w ciagu ostatnich trzech lat bardzo zdrozaly materialy budowlane.Nie dodal ze zdrozaly za rzadow jego partii PIS.Nalezy zwrocic uwage ze za rzadow PIS wszystko drozeje.Wystarczy isc po zakupy!

0
2019-03-14 10:38:00

Czy to pan panie Wójcik namawiał do wpakowania w bankrutujaca firme jeszcze 23 mln z radomskiej kasy??? Ta firma już w lutym złożyła pierwszy wniosek o upadłość. Trochę to prywatą za oczywiście nie pana pieniądze zajezdza. Nieładnie.

123
2019-03-14 10:22:00

Żydzi nas kupią ustawa 447 a media milczą JE.... pis i po

#5