Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Marek Suski: Powołaniem Katarzyny Kalinowskiej na wiceprezydenta Radosław Witkowski zamknął drogę do jakiejkolwiek współpracy [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-03-11 09:24:00

Gościem programu "Kontrast Plus" był w poniedziałek rano minister Marek Suski, szef gabinetu politycznego prezesa rady ministrów.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 3 min. 20 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: cir

Wasze komentarze (23)

0
2019-03-12 10:06:00

8000-5000=3000 czyli 1x(3000/8000) da wynik 37,5% Jakies watpliwości "matematyku partyjny'?

0
2019-03-12 09:57:00

8000x0,375=3000 Matołku

0
2019-03-12 09:55:00

zaraz ci wyjdzie że 5 jest większe od 8 weź się już nie kompromituj

321
2019-03-11 23:20:00

To pan panie Suski stracił szansę na sympatię dla siebie i pisu wsadzając na stołek tą pyskatą dziewkę Bogusz. To dzięki niej ludzie mają pis w doopie.

NieRadom
2019-03-11 20:53:00

No to liczymy drodzy matematycy. 5000x 137,5 % czyli 5000x1,375=6875. Jakoś nie 8000. A teraz 5000x160% czyli 5000x1,6=8000. Zakres 7 klasy podstawówki lub wg starego systemu edukacji 1 gimnazjum. Gratulacje

0
2019-03-11 17:48:00

te 3k to 37,5% jest róznicy pomiedzy 8 a 5 tys. Fakt, trzeba mamtmę z matury wyautować, zeby jakas zdawalność była, bo tu dno i wodorosty...i siedzi taki gamoń w spółce miejskiej liczyć nie umi, ale jest bmw i na stanowisku po znajomości!!

mieszkaniec
2019-03-11 16:30:00

a może byś człowieku zamilkł wreszcie, bo słuchać się tego bełkotu nie da. Rozdajecie na prawo lewo kasę, kupując głosy ludzi za ich własne pieniądze a nie chcecie dołożyć nauczycielom?!. Kłamiecie na każdym kroku. Nie różnicie się nic od po, pseudo patrioci. Wychodzi ta stara okularnica kłamiąc że kasy w budżecie nie ma, po czym wielbiciel kota ogłasza kolejne DARMOWE pieniądze. Złodzieje z was, szczególnie na radomskim podwórku.

NieRadom
2019-03-11 14:48:00

5 000 x 60% = 3000 tys. Pensja posła jest o 60% większa od pensji nauczyciela. Tyle z moich wypocin.

do:Amen 2019-03-11 10:23:00
2019-03-11 14:20:00

Najlepiej gdybyś go sam zapytał Anonimie

RE;NieRadom
2019-03-11 14:17:00

Widać że Twoje wypociny mało maja wspólnego z matematyką , bo różnica między 8 tys. a 5 tys. wynosi 3 tys. a więc mniej niż 50 % z 8 tys.

bury
2019-03-11 13:15:00

123 o czym ty piszesz. Kochanka carycy jest za spokojnym przebiegiem kadencji. Wazne ze dogadala sie z witkowskim i daje mu wszystko co ten chce. A PiS pikuje w dol.

123
2019-03-11 13:02:00

Wreszcie!!! Może zacznie działać opozycja w Radomiu. Takie ustępowanie na każdym kroku Prezydentowi Ignorantowi nie służy mieszkańcom.

NieRadom
2019-03-11 12:46:00

Widać Pan poseł z matematyką to raczej nie wiele ma wspólnego. Między 8 tys. a 5 tys. jest 60% różnicy. To faktycznie nie wiele. Nauczyciele żądają 1 tys. czyli 20% podwyżki. W czym problem Panie Suski? Oczywiście nie wspomniał Pan o dodatkach jakie przysługują posłom: 2505,20 zł ? miesięczna dieta parlamentarna posła zwolniona z podatku 2500 zł ? miesięczny dodatek dla posła i senatora spoza Warszawy na wynajęcie mieszkania w stolicy darmowe przejazdy komunikacją miejską, bilety PKP w II klasie, bilety na samolot w lotach krajowych 14150 zł ? ryczałt na prowadzenie biura poselskiego. Z nich poseł może odliczyć sobie tzw. kilometrówkę za korzystanie z prywatnego auta albo przejazdy taksówkami Faktycznie między posłem a nauczycielem niewielka różnica. Gratuluję ignorancji.

as
2019-03-11 12:21:00

tylko dzieki durnej ordynacji wyborczej "perukarz" zostanie posłem, bo go prezes na jedynke da, a przez to goosując na swojego kandydata z koalicji dobrej zmiany glosujesz na "carycę"- to jest najwięszka podlośc partyjna jaka pis dał radomianom. ps a co tam nowego pan posel wymyślił, ze ma 8tys brutto a nauczyciel 5 brutto to ni ema duzej róznicy w zarobkach?! Ciekawe ma widzenie ma to indywiduum partyjne, oderwane od rzeczywistości...

suweren
2019-03-11 11:13:00

Ciekawe czy nic nie brakowało po wizycie tego pana bo zdążą mu się kraść ale przecież to nie jego wina tylko temperamentu.

Do Ale jaja
2019-03-11 11:13:00

Zastanów się co piszesz. Nie jesteś anonimowy. Posądzanie o kradzież jest karalne.

Małgorzata
2019-03-11 10:57:00

Komentarz zablokowany.

Ko
2019-03-11 10:44:00

Zgadzam się z Suskim, zobaczymy co teraz na radzie miejskiej podczas głosowań będzie robił Witkowski

Amen
2019-03-11 10:23:00

KIEDY WRESZCIE TEN 'FACET" ZAMKNIE SWOJĄ SZCZE KACZKĘ. I PRZESTANIE SKOMLĄC UJADAĆ. KUNDELEK ZE SREBRNEJ TABLICY.

ha ha
2019-03-11 10:21:00

Caryca swoja miała delegować. Koalicja jest nie przekupna Panie Ośle zebrowaty. Nie w paski a czarne to czarne białe to białe. Skrzyżowanie dinozaura z mrowką

 1 2 >