Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Marek Suski [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-03-09 12:21:00

O tablicach i konsekwencjach ich pojawiania się w Sejmie, przejęciu szkoły agrotechnicznej w Radomiu przez ministerstwo rolnictwa, problemach oraz wsparciu dla rolników i sadowników, strajku nauczycieli, a także o programie społecznym PiS - w Mocnej Rozmowie w RadioRadom.pl - mówił minister Marek Suski w rozmowie z Marcinem Gencą z "Echa Dnia". 

autor: cir

Wasze komentarze (11)

0
2019-03-11 17:32:00

radom24.pl pisowska tuba propagandowa.... brawo wy!!!

polo
2019-03-09 22:15:00

Radomka idź myj sracze a nie pisz debilizmów

polo
2019-03-09 22:13:00

de. bile pisowskie znowu ujadają

krzysztofmo3
2019-03-09 21:49:00

Brawo panie pośle ,tak dalej trzymać. Radom dzięki PIS się rozwija.

Mmmmm
2019-03-09 21:41:00

Będziemy płacić Żydom za 447 a oni piszą i pokazują głupoty jako temat zastępczy

Fex6
2019-03-09 21:22:00

Wez spierd.alaj wez juz idz stad..... w rytm piosenki Domagaly

Radomka
2019-03-09 19:25:00

Teraz musze sie przyznac glosowalam na psl i pomylilam sie.od dzis moj glos ma PiS.jestem pracownica szpitala na Jozefowie i po zatrudnieniu lekarza markuszewskiego trwa niszczenie tego szpitala.myslalam ze PiS wykurzy pachlczak a zistanievwyrzucona przez tego nowego lekarza ktory twierdzi ze bedzie prezesem.dobrze ze przenosze sie do innego szpitala

thx
2019-03-09 17:52:00

Suski jest jaki jest ale Radom duzo mu zawdziecza.lotnisko wymyslil bielan ale suski przepchnal to na komitecie politycznym.dziekujemy ci Marek

Zorba
2019-03-09 17:06:00

No to już nieomal tablice Mojżesza z wyrytym na kamieniach Dekalogiem. Chyba nie ma w Polsce poważniejszych problemów skoro tabliczka z PR-ową grafiką tak niektórych rozgrzewa. Dramat, poseł Suski zapewne po zmianie władzy zostanie skazany na dożywotnie galery i pręgierz.

0
2019-03-09 14:57:00

Oddaj tablice złodzieju!!!!!

J
2019-03-09 14:22:00

Nie mogę patrzeć na niego.No poprostu mnie mdli.