Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Brakuje ponad milion złotych na budowę dróg wokół RCS. Wpłynęła tylko jedna oferta

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2019-02-17 13:33:00, aktualizacja: 2019-02-17 17:17:00

Trzeci przetarg na budowę dróg wokół Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga też zostanie unieważniony? Wpłynęła jedna oferta, ale jest o ponad milion złotych droższa od ceny, jaką chce przeznaczyć na tę inwestycję MZDiK.

Oferta pochodzi od firmy Zbig-Bet z Radomia. Jej wysokość to ponad 3,9 mln zł, podczas gdy MZDiK zaplanował wydać 2,8 mln zł.

To już trzeci przetarg na zagospodarowanie terenów, tj. m.in. budowę dróg wokół powstającego RCS. Sama inwestycja ma wiele problemów, a teraz dochodzi sytuacja z układem drogowym przy ul. Struga. O drugim unieważnionym przetargu pisaliśmy tutaj.

MZDiK będzie teraz sprawdzał ofertę pod względem formalnym.

autor: dm

Wasze komentarze (28)

darek
2019-02-17 15:21:00

Wybraliście drugi raz nieudacznika no to macie Radomianie

izera
2019-02-17 15:20:00

Witkowski znowu pokazał klasę ktora odpowiada takim frajerom jak Ela.

ela
2019-02-17 14:47:00

do tych mądrali z pisu co krytykują inwestycje w mieście, niech może się zapytają p. Skurkiewicza i innych jego kolegów , kiedy będzie wreszcie wybudowana siedziba PGZ!!!!, albo inne rzeczy które tak szumnie zapowiadali przed wszystkimi wyborami. jedyne co im wyszło to kierunek lekarski na UTH, ale to trochę za mało, żeby zasłużyć sobie na stołki w parlamencie. DO ROBOTY!!!!

franiowwek
2019-02-17 14:44:00

gdyby psuje z pisu nie blokowali tego przetargu na początku to byłoby to może już wykonane, teraz ceny wzrosły i trzeba będzie więcej wydać. jako miasto będziemy musieli wydać np. 1 milion więcej, czy radni pisu się złożą na to? albo załatwią dotację rządową?

h2o
2019-02-17 14:14:00

Witkowski precyzyjny w zapowiedziach oddania hali i stadionu. Bardzo. Koń by się uśmiał.

Sebek
2019-02-17 14:04:00

Radom - siła w precyzji.

ha ha
2019-02-17 13:51:00

Teraz to już nie ma pośpiechu. Licznik z Rosy bije nadal. Wreszcie komuś rozum przyszedł "sam" do głowy

witkoś
2019-02-17 13:41:00

Radziu jestes super.

 < 1 2