Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Jarosław Kalinowski w ''Łaźni''

Kultura, Rozrywka, Historia / 2019-02-17 10:49:00

Jarosław Kalinowski był gościem drugiego spotkania z cyklu pt. "Porozmawiajmy Sobie Lepiej o tym..." organizowanego przez dr Adama Duszyka.

Adam Duszyk i Jarosław Kalinowski

Spotkanie, które odbyło się w sobotę Radomskim Klubie Środowisk Twórczych "Łaźnia", rozpoczęło się od minuty ciszy poświęconej zmarłemu, byłemu premierowi Janowi Olszewskiemu. Następnie dr Duszyk przedstawił sylwetkę i dokonania Jarosława Kalinowskiego, obecnego posła Parlamentu Europejskiego.

Podczas swego wystąpienia Jarosław Kalinowski poruszył zaplanowany temat spotkania: "Czy integracja leży w naturze Polaków?". Mówił także o przebiegu negocjacji przed wstąpieniem Polski do UE, w których brał udział. Była też część poświęcona na pytania z publiczności, odpowiedzi i wymianę poglądów.

autor: cir

Wasze komentarze (7)

co
2019-02-18 11:25:00

Co do jeleni to nie jeden , nie dwóch tu znalazło jeleni!!!!!!!!!!!!!!!

Do 123 2019-02-17 12:27:00
2019-02-18 09:33:00

to kosiniakowy ma tyle kasy ?

Artek
2019-02-17 18:50:00

Agata masz rację. Ciszaaaaaa. I nagle Kalinowski zjawia się ni z gruchy,ni z pietruchy. PSL (czyt ZSL) to partia upadłych obiecywaczy prawego skrzydła PZPR. W PRL byli dobrzy. Siedzieli jak u Pana Boga za piecem. Uaktywnili się gdy zobaczyli że można przyciąć kasy. Chłopi poznali się dawno więc szukają poparcia u mieszczuchów. Ostatnie badania pokazują ze ledwo zipią i są na granicy progu wyborczego.

Agata
2019-02-17 16:37:00

Facet postawił na szmal z unii i jedynie co 4 lata się uaktywnia a póżniej jest cisza. A swoja drogą naiwny ten Duszyk.

Do 123
2019-02-17 12:27:00

Podobno prezes chce kupić i dwie wieże będą w Radomiu.

123
2019-02-17 12:22:00

przy okazji załatwiał nowe lokum dla swojego biura ...Podobno budynek, gdzie ma siedzibę radomski psl idzie na sprzedaż?

Z.A.
2019-02-17 12:03:00

Kalinowski szuka jeleni w Radomiu?