Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Dariusz Wójcik [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-02-12 08:53:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był we wtorek Dariusz Wójcik, przewodniczący klubu radnych PiS.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 8 min. 50 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (14)

Co za bagno
2019-02-13 10:03:00

Jeśli MOSIR zapłaci Rosabudowi te 23 mln to będzie to skandal i prokuratura powinna się tym zając. W regionie jest mnóstwo firm które uczciwie płacą pracownikom (nie najniższą krajową tylko znacznie więcej) i ich podwykonawcom ale startowały w przetargach bez politycznego wsparcia za to z dobrą kalkulacją a nie poniżej ceny

dell
2019-02-13 09:15:00

wójcik ile kasy przytuliłeś jako rzecznik rosabudu? "razem z kolegą chcieliśmy biznes zrobić" ...... ciebie to cba powinno o 6 zawinąć złodzieju.

Adam słabo wkładam
2019-02-13 09:08:00

Ten cały suweren ***** brednie jak i Misilo na mównicy sejmowej :D poziom ten sam

Konrad i Zyrafa
2019-02-13 08:32:00

Witkoski wybrany głównie głosami szlachty ze Struga i "inteligencji radomskiej " z godowa tam co drugi na plocie wieszal plakat wyborczy :D To teraz kibice zawijać rękawy i kończyć stadion w czynie społecznym,bo Witkoski moze sam nie dac rady i do końca kadencji ????

Do suweren
2019-02-12 15:41:00

Faktycznie pan Wójcik jest normalny, czego nie da się powiedzieć o tobie czytając te brednie, które wypisujesz.

suweren
2019-02-12 13:30:00

JEŻĘLI PAN WÓJCIK BYŁBY ZWYKŁYM OBYWATELEM TEGO MIASTA TO NIE POBIERAŁ BY WYSOKICH WYNAGRODZEŃ Z POLSKIEJ GRUPY ZBROJENIOWEJ NIE ZASIADAŁ BY RADZIE NADZORCZEJ FABRYKI BRONI I NIE BYŁ BY PRZEWODNICZĄCYM PISU W MIESCIE I DOPIERO WTEDY NORMALNYM BY BYŁO ŻĘ DORABIA W ROSABUDZIE

Radomianin z dziada pradziada
2019-02-12 13:09:00

Pan Wójcik mnie teraz nie interesuje, obecnie to zwykły obywatel miasta. Interesuje mnie natomiast pan Witkowski, który teraz w porównaniu do sytuacji sprzed kilku miesięcy stał się nieobecny. Nie usłyszałem ani grama wytłumaczenia na temat bałaganu w mieście (syf na ulicach, nie działające notorycznie sygnalizacje świetlne, itp). Nie zauważyłem żadnych zmian zapowiadanych w kampanii wyborczej (braku podwyżek cen mediów, wprowadzenie darmowych biletów MPK dla uczniów i studentów), nie usłyszałem drobnego przepraszam za kłamstwa na temat hali, stadionu. Jako mieszkaniec płacący podatki w Radomiu czuję się przez prezydenta mojego miasta oszukany i potraktowany jak gnojek, którego można nie traktować poważnie.

0
2019-02-12 12:24:00

Panie Witkowski, obiecywał pan radomianom, że hala zostanie oddana za dwa miesiące, w sytuacji, kiedy roboty wykończeniowe były w powijakach. To było żywe kłamstwo. Czy radomianie doczekają się słowa - przepraszam.

suweren
2019-02-12 12:21:00

TRZEBA POSTRASZYĆ ŻĘ MINISTERSTWO NIE ZAPŁACI I NAJLEPSZY SPOSÓB NA LOBBOWANIE NA RZECZ ROSY ,JUŻ MIELI NIE DOPŁACAĆ DO WOJSKA POLSKIEGO,JAKI PREZES PARTI TAKI SAM CZŁONEK LICZY SIĘ TYLKO KASA = DOBRA ZMIANA

Fth