Piątek 29 marca
Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Broń przegrała z Chełmianką [ZDJĘCIA]

dm, sw 2019-02-09 16:01:00

W kolejnym sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarze Broni Radom przegrali 0:2 z III-ligową Chełmianką Chełm.

Goście dość szybko objęli prowadzenie - w 15. minucie po dośrodkowaniu w pole karne Broni, Patryk Czułowski głową pokonał Szymona Więckowicza, młodego golkipera Gryfa Wejherowo, który jest testowany przez radomski zespół. Do przerwy podopieczni trenera Artura Kupca mieli kilka sytuacji do wyrównania, ale byli nieskuteczni.

Na początku drugiej części świetnie spisywał się Więckowicz, który wybronił kilka groźnych strzałów rywali. Chełmianka dalej jednak dominowała. Goście dopięli swego w 90. minucie, gdy wynik ustalił Paweł Uliczny, były piłkarz Radomiaka.

Dodajmy, że po meczu oficjalnie nowym piłkarzem klubu z Radomia został Przemysław Śliwiński, ostatnio napastnik Oskara Przysucha.

Broń Radom - Chełmianka Chełm 0:2 (0:1)
Czułowski 15, Uliczny 90

Broń: Więckowicz - Sala (46 Nogaj), Gorczyca (57 W. Kupiec), Kventsar (80 E. Warych), Stefański, Paterek (70 Machajek), Czarnota (57 Winiarski), Możdżonek, Imiela, Nowosielski (46 Leśniewski), Śliwiński (65 Wicik).