Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Karol Semik komentuje swoją decyzję o rezygnacji z mandatu radnego

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-02-07 13:13:00, aktualizacja: 2019-02-07 15:35:00

Karol Semik zrzekł się mandatu radnego i pozostanie wiceprezydentem Radomia. Decyzja została podjęta w porozumieniu z prezydentem Witkowskim.

Na pytanie, czemu tak długo to trwało i pewnym momencie zaczęli rozmawiać z prezydentem przez media, wiceprezydent odpowiedział: - Nie chciałbym już tego komentować. Zawsze tego typu decyzję, które się nakładają na siebie, są wypadkową różnych uwarunkowań.

- Jestem wdzięczny swoim wyborcom, że ten mandat mogłem uzyskać i myślę, że w takim miejscu, jakim jest bycie zastępcą prezydenta, odpowiedzialnym za oświatę i kulturę, będę mógł dziękować swoją pracą, właśnie tym wyborcom - dodał Karol Semik.

Karol Semik dalej wiceprezydentem Radomia. Zrzekł się mandatu radnego

autor: dm

Wasze komentarze (16)

0
2019-02-09 10:19:00

wiecej pieniedzy niz za bycie radnym kasa najwazniejsza przecie

AnaK
2019-02-08 08:56:00

Panie Semik, HONORU! Jak pan zamierzasz współpracować z szefem, który ma pana za nieodpowiedzialnego?

0
2019-02-08 08:24:00

Poprzednio zrezygnował z mandatu bo miał do wykonania misję w Warszawie. Do czasu wyboru Witkowskiego na prezydenta. Przerwał misję w Warszawie i został wice. Taki rodzaj.

h
2019-02-07 18:55:00

Ciekawe jakie ma haki na Radzia, skoro zostaje wickiem bez żadnego ale...

0
2019-02-07 18:35:00

To mamy nieodpowiedzialnego człowieka na stanowisku wiceprezydenta.

0
2019-02-07 18:30:00

Dajcie spokój z tym jadem! Nie macie dość , tak w ogóle....

0
2019-02-07 18:30:00

Dajcie spokój z tym jadem! Nie macie dość , tak w ogóle....

Gall anonim
2019-02-07 18:30:00

Dajcie spokój z tym jadem! Nie macie dość , tak w ogóle....

Pietia Goras
2019-02-07 17:16:00

Czyżby szykowało się aż dziewięć lat psucia radomskiej oświaty. Złośliwość, zarozumiałość, małostkowość i brak jakiejkolwiek wizji. Tak można podsumować dotychczasowe cztery lata w radomskiej szkole i szykuje się pięć następnych, takich samych.

MariaM
2019-02-07 16:35:00

Świetnie, po prostu wspaniale!!! Dość już głupkowatych zmian , w myśl :"zamienił se stryjek, siekierkę na kijek." Powodzenia Panie Prezydencie .

MariaM
2019-02-07 16:31:00

Świetnie, po prostu wspaniale!!! Dość już głupkowatych zmian , w myśl :"zamienił se stryjek, siekierkę na kijek." Powodzenia Panie Prezydencie .

MariaM
2019-02-07 16:29:00

Świetnie, wspaniałe! Dość już głupkowatych zmian w myśl powiedzenia " zamienił se stryjek siekierkę na kijek!". Reforma Zalewskiej do dokończenia, nikt tak się nie zna jak Pan na kontynuacji tych zadań ! Powodzenia Panie Prezydencie!

Smutna wiadomość...
2019-02-07 16:25:00

:-(

zero
2019-02-07 15:41:00

rozwoju, ten człowiek nie ma pomysłu... nie wie kiedy odejść

0
2019-02-07 15:05:00

Noc radomskiej oświaty trwa.

pl
2019-02-07 14:28:00

Chyba nie ma gościu lustra !