Czwartek 18 kwietnia
Apoloniusza, Bogusławy, Go¶cisława

Broń wygrała z Oskarem

dm, sw 2019-02-07 09:13:00

Piłkarze Broni Radom rozegrali kolejny mecz kontrolny przed startem rundy wiosennej III ligi. Tym razem podopieczni trenera Artura Kupca sparowali z Oskarem Przysucha. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

Pierwsza połowa była bardzo przeciętna w wykonaniu radomian, na pierwszy groźny strzał trzeba było czekać do około 20. minuty, gdy Paweł Wieczorek końcówkami palców obronił strzał Nowosielskiego. Do końca pierwszej części meczu obydwa zespoły miały jeszcze po jednej szansie, aby trafić do siatki przeciwnika.

Dużo lepiej zaczęła się druga połowa, około 50. minuty świetną okazję miał Paterek, ale przegrał pojedynek z bramkarzem IV-ligowca. Kilka chwili później po dośrodkowaniu Kventsara, Śliwiński wpakował futbolówkę do siatki. Drugi gol padł po dograniu Leśniewskiego do Nogaja, który bez problemu pokonał Wieczorka.

Dodajmy, że w ekipie Oskara wystąpił Princewill Okachi, 27-letni Nigeryjczyk, który ma ponad 80 występów w Ekstraklasie w barwach Widzewa Łódź.

Broń Radom - Oskar Przysucha 2:0 (0:0)
Śliwiński 52, Nogaj 84

Broń: Bochniewski - Sala, Gorczyca, Kventsar, Stefański, Nogaj, Czarnota, Więcek, Winiarski, Nogaj, Nowosielski, Śliwiński. Broń II połowa: Młodzinski - Góźdź, W. Kupiec, Gorczyca (60 Machajek), Kventsar (72 E. Warych), Możdżonek, Winiarski (74 Nowosielski), Imiela, Leśniewski, Paterek, Śliwiński (60 Nogaj).