Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Patryk Fajdek [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-02-06 08:55:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w środę Patryk Fajdek, lider radomskich struktur Wiosny Biedronia.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 8 min. 30 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (24)

Pytam za wczas
2019-02-07 16:41:00

Biedroń będzie prezydentem A pierwszą damą?

Jarek
2019-02-07 13:18:00

Wreszcie ktoś daje nam nadzieję że ważny jest każdy człowiek i jego prawa. Dość już Polski tylko dla uprzywilejowanych. Trzymam kciuki za Wiosnę.

Magda
2019-02-06 18:54:00

Znakomita rozmowa, na wysokim poziomie merytoryczym. Pan Fajdek idealnym kandydatem na posła.

kolega
2019-02-06 17:21:00

partia jednego sezonu, ale chłopczyk przetrwa

lol
2019-02-06 17:19:00

Dramat, chłopak nie ma nic do powiedzenia, bełkocze i niedomawia

Rafał
2019-02-06 16:03:00

Bardzo merytoryczna rozmowa, młodzi w polityce, to jest to!

0
2019-02-06 15:29:00

Żal patrzeć. Ciekawe gdzie facet będzie jak się wiosna skończy?

Mietek
2019-02-06 14:08:00

Chłopak 20 kilka lat, trzecia partia, szereg innych organizacji. Na dodatek o zupełnie różnych programach, ciągnie do korytka :)

Piotr
2019-02-06 14:01:00

Znakomity wywiad. Obserwuje Pana Fajdka od lat, zrobił fantastyczną robotę na XV leciu. Taki ludzi jak on potrzeba w parlamencie.

ma
2019-02-06 13:23:00

swoje 5 minut... i tyle. Nie podniecajcie się

Wybirca racjonalny
2019-02-06 12:56:00

Suoer wywiad. Wierzę iż Wiosna przyniesie nową jakość w polityce. Głos na Wiosnę to jedyne rozwiązanie które biorę pod uwagę.

Piotr
2019-02-06 11:54:00

Prawda, że szuka drogi realizacji swoich przekonań. Cały czas są to jednak te same przekonania i myślę, że tym razem jest w grupie która nie kieruje się liczeniem korzyści tylko naprawdę chce zrealizować swój program. Życzę powodzenia. Liczymy na Pana.

Konrad i Zyrafa
2019-02-06 11:20:00

Skończy jak Palikot i nowoczesna

Wis
2019-02-06 11:14:00

Szkoda było czasu. Śmieszne są te zwroty polityczka- polityk, radomianka,-radomianin, sympatyczka - sympatyk. A co powiecie górniczkom i górnikom o zamknięciu kopalń? Chłopak niedawno przekonywał do ruchu Palikota, później nowoczesna miała być idealna. Dla mnie niewiarygodny.

Goryl
2019-02-06 10:41:00

Komentarz zablokowany.

Jola
2019-02-06 10:35:00

BRAWO. Dobrze, że wreszcie pojawiła się możliwość głosowania na jasno określony program. Nie musimy już głosować "przeciw czemuś". Życzę powodzenia. Polska bardzo potrzebuje zmian i głęboko wierzę, że dokonacie ich.

K.
2019-02-06 10:14:00

Po raz pierwszy w życiu mam partię, na którą chcę oddać swój głos. Nie muszę nareszcie głosować przeciwko komuś, ale zdecydownie "ZA" kimś! Brawo Panie Patryku za odwagę zajęcia się Wiosną na terenie Radomia. Brawo Panie Robercie za obudzenie Wiosny w sercu!

Grzegorz
2019-02-06 10:04:00

45000 polaków umiera rocznie przez smog!!! Czas skończyć z węglem!! Dlaczego stare partie PO i PIS i nie mają na to odwagi? Dlaczego mamy umierać przez zatrutye powietrze? Fajdek dobrze mówi!

Fth
2019-02-06 10:02:00

Wiosna sie skonczy, wegiel? jego jest duzo, natomiast fakt ze jakośc i koszty wydobycia sa ogromne, wiedzy panie Fajdek nie posiadasz, populistyczne hasła i nic wiecej!! Polacy nie dajcie sie oszukiwać pseudo specjalistom

Katarzyna
2019-02-06 09:58:00

Znakomita merytoryczna rozmowa, brawo Patryk Fajdek! Do przodu WIOSNA!

 1 2 >