Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Prezes PPL w Mocnej Rozmowie [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-02-04 13:29:00, aktualizacja: 2019-02-04 15:55:00

O unieważnionym przetargu na radomskim lotnisku, czy powinniśmy obawiać się Lublina, a także o tym, co zaoferuje Port Lotniczy Radom swoim klientom i mieszkańcom Radomia - mówił w programie "Mocna Rozmowa" w RadioRadom.pl Mariusz Szpikowski, prezes Przedsiębiorstwa Państwowe Porty Lotnicze.

autor: dm

Wasze komentarze (12)

Paweł
2019-02-07 11:00:00

Asia tramwajem daleko nie zalecisz. Nie wiesz co piszesz. Koncepcja radomskiego tramwsju jest już nieaktualna. Pieniądze poszłby w pis...u.

Asia
2019-02-06 09:42:00

RADOMIOWI BARDZIEJ BY SIĘ PRZYDAŁY TRAMWAJE, A NIE LOTNISKO, KTÓRE BĘDZIE DODATKOWO GENEROWAŁO ZANIECZYSZCZENIA POWIETRZA.

Zuzia
2019-02-06 09:41:00

LOTNISKO W RADOMIU TO CHYBA ŚWIETNA INWESTYCJA DO WYPROWADZANIA KASY ... HEHE NAOKOŁO RADOMIA SĄ 3 LOTNISKA:WARSZAWA, LUBLIN, ŁÓDŹ... WYSTARCZY POPRAWIĆ (PRZYSPIESZYĆ) POŁĄCZENIA KOLEJOWE.

Marcin z Pacynki
2019-02-06 09:37:00

LOTNISKO DO LOTÓW MIĘDZYPLANETARNYCH DO INNYCH GALAKTYK. OD 30 LAT RADOM NIE MA POŁĄCZENIA KOLEJOWEGO ZE STOLICĄ JAK NALEŻY A MAMY 2019 ROK !!! ILE JESZCZE CZEKAĆ ??? ZAŚCIANEK, TRZECI ŚWIAT !!!

Chichot
2019-02-05 12:46:00

@ Tadek. O nie! Pendolino przez Kielce jezdzilo i cos sie mowi, ze ma wrocic, jak nowa lacznica z CMK bedzie skonczona. Radom ominelo, owszem. Ale wracajac do prezia - odlot! Jak z Obicami heheheh

Marcin
2019-02-05 08:12:00

Od dziennikarki można chyba wymagać poprawnej polszczyzny. W 10:10 słyszymy: "w cudzysłowiu" Nie ma takiego słowa pani redaktor. Pora się nauczyć.

Wiesiek
2019-02-05 07:55:00

Tadek gdzie ty mieszkasz? Napewno nie w Radomiu. Nie pisz o czym nic nie wiesz. Odzywają się fachowcy od budowania pasów startowych.

Wiesiek
2019-02-05 07:53:00

Tadek gdzie ty mieszkasz? Napewno nie w Radomiu. Nie pisz o czym nic nie wiesz.

?
2019-02-04 22:33:00

panie prezesie pas startowy dla Pyrzowic budowano 3 lata temu rozumiem, że od tego czasu robocizna nie poszła w górę tak samo jak materiały budowlane :) np. beton komórkowy Ytong cena bloczka w 2016 roku 6 zł w 2018/19 12 zł

Tadek
2019-02-04 20:54:00

Kiedy widziałem zdjęcia rozbijanego wiaduktu serce mi zamarło.

jaś
2019-02-04 20:17:00

Tadziu, bocznica nadal istnieje i jest wykorzystywana.

Tadek
2019-02-04 15:18:00

Nie można mówić o porcie lotniczym w Radomiu kiedy od dziesięcioleci nie możemy się doprosić przyzwoitego połączenia kolejowego z Wa-wą. Kiedyś na teren lotniska prowadziła bocznica kolejowa. Aż prosiło się o szynobus. Marzenia..... Pendolino ominęło Radom tak jak i Kielce. Strata dla pasażerów i kolei. No taka gospodarka. Przykłady można mnożyć.