Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Marta Michalska-Wilk [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2019-01-17 08:55:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv była w czwartek Marta Michalska-Wilk, przewodnicząca klubu radnych Koalicji Obywatelskiej.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 18 min. 10 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (11)

corner
2019-01-17 16:53:00

Warto popracować nad własnym językiem gdy żąda się tego samego od innych. Nawet gdy Pani radna występuje w obronie godności rodziny trzeba zapytać czy procesy i spory polityczne to jedyne publiczne osiągnięcia Pani radnej? Co miasto zyskuje na jej obecności w samorządzie?

Paweł
2019-01-17 14:54:00

Należy do ludzi których nie się słuchać. Nigdy nic nie zrobiła dla miasta i jego mieszkańców. Żadnej inicjatywy. Jakim cudem ją wybrali?

fake warta
2019-01-17 13:41:00

jej wynik wyborczy jest wynikiem ciężkiej pracy w pomaganiu mieszkańcom buahaha... chodzi o rodzinkę? zgłaszać się, komu pomogła?! jej jedyna aktywność to latanie po mediach, za rajkowskim, witkowskim, frysztakiem i knucie

Marek Płowiec
2019-01-17 12:59:00

Ta Pani ma tak dziwną narrację, że nie da jej się słuchać. Jakby wiecznie jakieś bajki czytała...(poniekąd tak jest ;) )

abonament na głupotę w mediach
2019-01-17 10:49:00

Komentarz zablokowany.

już nawet nie piszą w tytule jakie głopoty tym razem klepie
2019-01-17 10:44:00

redakcję proszę o informację z datą i godziną wywiadu

Najpierw oceń swoje zachowania a poźniej dopiero innych
2019-01-17 10:40:00

Aż się oglądać nie chce takiej hipokryzji - brzydzi się żyć w kraju gdzie jest niechęć i hejt --ciekawe ciekawe bo sama dość często swoje 3 grosze do tego zjawiska dokłada

hehe
2019-01-17 10:38:00

Fajne rzeczy wymieniała - Mamę teścia co pracują długo - szkoda że nie powiedziała kiedy jej mąż awansował na kierownika i dyrektora w miejskiej Spółce oraz kiedy tatko dostał zlecenie z wodociągów, o własnej pracy też nie wspomniała - każdy widzi i pokazuje co chce

Szwejk
2019-01-17 10:22:00

Przy okazji niech Pani również zapyta ministra Skurkiewicza kiedy odrabia lansik w mediach.

0
2019-01-17 10:20:00

Pani Radna, proszę odpowiedzieć na zapytanie publiczne. W jakiej formule prawnej jest Pani zatrudniona? Czy czas spędzony w redakcjach radomskiej mediów jest zaliczany do czasu Pani pracy, czy jest to czas wolny? Satysfakcjonującą będzie odpowiedź na tym forum. Dziękuję

ciekaw
2019-01-17 09:38:00

Pani radna takie małe pytanie. Jest pani pracownikiem miejskiej spółki. Kto daje pani wolne kiedy lata pani z wywiadami po różnych redakcjach? Czy nieobecności w pracy odpracowuje pani?