Wtorek 16 kwietnia
Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Zwycięstwo Radomki we Wrocławiu!

dm 2019-01-06 16:57:00

W spotkaniu 12. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet E.Leclerc Radomka Radom wygrała na wyjeździe 3:1 z Volley Wrocław. Dla zespołu trenera Jacka Skroka to czwarte zwycięstwo w sezonie 2018/2019.

Telewizyjny pojedynek lepiej rozpoczęły gospodynie, które pierwszą partię wygrały do 22. Drugi i trzeci set był bardziej zacięty, ale w końcówkach więcej zimnej krwi zachowały radomianki i to one triumfowały, wychodząc na prowadzenie 2:1 w setach.

Ostatnia partia to już dominacja naszego zespołu, zwycięstwo w tym secie do 18, a więc i w całym meczu 3:1. Wielkie brawa dla siatkarek Radomki!

W następnej kolejce radomianki zagrają na wyjeździe z mistrzem Polski - Chemikiem Police. Spotkanie rozegrane zostanie w środę (16 stycznia) o godz. 18:00.

#Volley Wrocław - MKS E.Leclerc Radomka Radom 1:3 (25:22, 25:27, 23:25, 18:25)

Wrocław: Wers 1, Rasińska 16, Soter 8, Murek 19, Gajewska 4, Łozowska 6, Kuziak (libero) oraz Piśla 12, Wołodko 1, Pancewicz (libero), Gancarz 4.

Radomka: Skrzypkowska 15, Grabka 4, Bałucka 7, Kubacka 8, Biała 4, Szczepańska-Pogoda 17, Drabek (libero) oraz Samul (libero), Molenda 7, Abercrombie 5, Ponikowska 4, Alishanova.

MVP: Natalia Skrzypkowska (Radomka).