Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radom świątecznie rozświetlony! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-12-08 20:15:00, aktualizacja: 2018-12-08 20:55:00

Na Placu Corazziego miało miejsce uroczyste odpalanie świątecznej iluminacji Radomia. Przy ul. Żeromskiego zabłysnęła dekoracja, którą w tym roku wzbogacono o kilka nowych elementów.

Oprócz tunelu świetlnego, w centrum miasta ustawiono m.in. świetlne figury, tj. misia z prezentami, Mikołaja na motocyklu, wielką bombkę oraz napis "I love Radom".

Dodatkowo na radomian uczestniczących w sobotnim wydarzeniu, czekały niespodzianki przygotowane przez hipermarket E'Leclerc oraz zespół siatkarek E'Leclerc Radomki Radom.

Ostatnie pięć zdjęć dzięki uprzejmości UM.

autor: dm

Wasze komentarze (9)

123
2018-12-09 21:44:00

wido do ,,dupy,,

g
2018-12-09 14:35:00

Znowu to samo?

Ekolog
2018-12-09 13:40:00

Wtedy trzeba będzie podziękować panu Tuskowi za wynegocjowanie świetnych warunków dla Polski w zwiazku z emisją CO2. Kolejny syf, pozostawiony przez rząd PO-PSL.

Swój
2018-12-09 12:23:00

Oglądajcie ludzie bo wkrótce po gigantycznych podwyżkach cen prądu nastanie w mieście ciemność...

Anka
2018-12-09 06:23:00

Do Barbary - to niech Pani nie czyta tylko wyjdzie na spacer i dokładnie wszystko obejrzy. Miłego dnia ;) Do 1- te ulice też są piękne

Jola
2018-12-09 05:33:00

Miał być Mikołaj emotikon dlaczego wkleiły się znaki zapytania oto jest pytanie - wszystkiego dobrego na świąteczny czas

Jola
2018-12-09 05:30:00

Magia Świąt ????????

Barbara
2018-12-09 00:06:00

a jakie to nowe elementy się pojawiły bo nie doczytałam?

1
2018-12-08 21:27:00

Pokażcie Moniuszki, Piłsudskiego, Focha i Rwańską