Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Dariusz Wójcik [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-12-07 08:57:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w piątek Dariusz Wójcik, przewodniczący klubu radnych PiS.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 12 min. 55 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (26)

do polo 2018-12-07 21:50:00
2018-12-08 10:05:00

taką kulturę polityczną wynosi się z KO ? Qrwa, co za jad ... Żona z tobą wytrzymuje ?

polo
2018-12-07 21:50:00

no ścierwa pisowskie poujadać jeszcze

0
2018-12-07 17:53:00

% lat zaścianka Witkowskiego trzeba skrócić. Inteligentów jak Wilk mam po dziurki z nosa. Ta pannica to dno

Re: od do re op 10,49 2018-12-07 13:56:00
2018-12-07 17:33:00

? Będę kandydował do rady miejskiej ? przecina spekulacje obecny jej przewodniczący. Dariusz Wójcik (Prawo i Sprawiedliwość) zapowiada, że jeżeli ?będzie taka potrzeba? zrezygnuje z pracy w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Gdzie będzie pracował? ? Dam sobie radę ? zapewnia. JEŻELI BĘDZIE TAKA POTRZEBA! Chyba nie jesteś za bardzo wykształcony, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, chociaż masz czarno na białym.

pakkomc
2018-12-07 16:13:00

Witkowski niech da odpowiednia pule stanowisk w mieście partii PiS w ramach koalicji i wtedy będzie spokój i sielanka w mieście do 2023.

sas
2018-12-07 16:12:00

Wójcik merytorycznie o niebo lepszy niż Witkowski. Radomianie głosują na indolenta Witkowskiego. O czym to świadczy ?

kolekcjoner
2018-12-07 15:54:00

Na pana Skurkiewicza głosowało 40 tysięcy mieszkańców. Na Frysztaka zaledwie 2 tysiące. To do tego cwaniaczka poniżej.

hejty z PO sza
2018-12-07 15:52:00

Po pierwsze nikomu nic nie obiecywał że odejdzie. Po drugie mógł kandydować bo zakaz kandydowania (w przeciwieństwie do PO) mieli ci działacze PiS, którzy zarabiają powyżej 15 tys miesięcznie. Przypomnę, że za czasów PO, 15 tysięcy to zarabiał glazurnik pracujący przy stadionie narodowym a ludzie PO zarabiali po 120 tysięcy miesięcznie jak pan Grad).

Heheszki
2018-12-07 14:51:00

Darek jakiś wypoczęty, chyba z działki wrócił:))

op
2018-12-07 14:04:00

a to link do wypowiedzi p. Wójcika dotyczącego jego pracy w PGZ i rady miejskiej: http://www.mojradom.pl/dariusz-wojcik-bede-startowac-w-wyborach-zrezygnuje-z-pracy-w-pgz/

od do re op 10,49
2018-12-07 13:56:00

po pierwsze na nikogo nie pluje i nie wyzywam od idiotów, ale jeżeli ktoś w trakcie kampanii wyborczej obiecuje że jak go wybiorą ranym zrezygnuje z prazy w pgz to powinien to zrobić, no chyba że nie ma honoru, a jak to mówił hrabia ponimirski kto nie ma honoru ......., a radzić to możesz ale nie mnie bo może si eokazać że w porównaiu ze mną masz bardzo niskie wykształcenie

reality
2018-12-07 13:50:00

46 tysięcy durniów jest co najmniej w Radomiu. To przygłupy które głosowały na Witkowskiego ignoranta. Teraz tą żabę będą połykać wszyscy Radomianie.

do suweren
2018-12-07 13:05:00

możesz zbierać , na odwołanie prezydenta też można zbierać ;)

suweren
2018-12-07 12:33:00

Zasady organizowania lokalnego referendum określa ustawa z 15 września 2000 r. o referendum lokalnym. Mieszkańcy jako członkowie wspólnoty samorządowej mogą wyrazić w nim ? w drodze głosowania ? swoją wolę m.in. w sprawie odwołania organu stanowiącego tej jednostki np radę miejską.Możę zebrać głosy i ogłosić referendum w sprawie powołania nowej rady gminy w Radomiu?

Do suweren
2018-12-07 11:44:00

Zastanawia mnie, czy ty wogóle masz pojęcie o czym piszesz? Chyba żadnego.

Re:op 2018-12-07 09:07:00
2018-12-07 10:49:00

Co ciebie to obchodzi? Zazdrościsz? Nikt ci nie broni iść i tam pracować, będziesz miał więcej pola do popisu niż tylko tutaj. Jest jeden warunek: idiotów tam nie potrzebują. I radzę: nie pluj na ludzi mądrzejszych od siebie

Ale jaja 2018-12-07 09:39:00
2018-12-07 10:45:00

Ciągle obrażasz i zero meteorytyki ... Spójrz w lustro ... zobaczysz tam prostka, prostaczka i pospolitego chama

do suweren 2018-12-07 09:49:00
2018-12-07 10:42:00

nie porównuj wyborów na prezydenta i na radnych bo to coś innego. Wali to suwerenną hipokryzją ... Chcesz mieszać w głowach idź na spotkania KO

Re:0 2018-12-07 09:39:00
2018-12-07 10:41:00

Myśl trochę, to może najdziesz na właściwe myślenie. Na razie pustostan.

do suweren
2018-12-07 10:19:00

To napisz ile Witkowski zebrał głosów startując w tych wyborach do rady Miasta - bo są radni którzy mieli dużo więcej głosów od niego ;)

 1 2 >