Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Łukasz Podlewski [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-12-06 09:40:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w czwartek Łukasz Podlewski, radny Prawa i Sprawiedliwości.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 09 min. 50 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (15)

Do wyborców witkowskiego... bo nie było odzewu
2018-12-07 15:23:00

wiecie , kiedy, a może czy w ogóle możemy się spodziewać wniosku prezydencika o obniżkę ceny wody i ścieków, ciepła ??? i jeszcze kiedy będzie podwyżka za śmiecie ??? Może p.Marta odpowie ???

Re: Rk 2018-12-06 17:55:00
2018-12-07 07:42:00

Skoro ty jesteś lepszym "mózgiem", to co robisz tutaj na forum, a nie przed kamerą? Czym się popisujesz? Znasz tego człowieka? Co ty o nim wiesz, że tak pogardliwie się o nim wyrażasz? Bo ze względu na przynależność bądź upodobania polityczne nie jest po tej samej stronie co ty?Proponuję, żebyś ruszył ten swój "wspaniały mózg" w dobrym kierunku i pokazał, że stać cie nie tylko na głupawe komentarze.

do: św Mikołaj 2018-12-06 10:29:00
2018-12-06 19:43:00

Kretyn to ty:św Mikołaj 2018-12-06 10:29:00

św Mikołaj 2018-12-06 10:29:00
2018-12-06 19:40:00

Kretyn.

Rk
2018-12-06 17:55:00

Następny mózg w radzie miasta

As
2018-12-06 17:41:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

As
2018-12-06 17:41:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

Radomianin
2018-12-06 17:38:00

Chora głowa

mkow
2018-12-06 12:40:00

Spokojnie to tylko kwestia czasu kiedy oficjalnie PO-PiS w mieście sie ukształtuje. PiS ustąpi Witkowskiemu a Witkowski przekaże im te upragnione żadania odnosnie stanowisk w mieście. Tu nie ma co czekać im wcześniej sie dogadają tym lepiej dla Radomia.

K
2018-12-06 11:22:00

No i okazuje się, że Witkowski nie zrealizuje programu drogowego przez pis. A tak naprawdę, to z niektórych wpisów i z tego co powtarza Witkowski, można wysnuć wniosek, że przez ostatnie cztery lata w Radomiu ciągle rządził pis. Podlewski ma rację, niech Witkowsku wyjaśni radomianom gdzie rozwalił tyle kasy miejskiej, a dopiero potem niech próbuje prosić o kolejną.

Do wyborców witkowskiego...
2018-12-06 11:00:00

wiecie , kiedy, a może czy w ogóle możemy się spodziewać wniosku prezydencika o obniżkę ceny wody i ścieków. ciepła ???

św Mikołaj 2018-12-06 10:29:00
2018-12-06 10:40:00

zajmij się śnieżynką lub śnieżynkiem a nie pisz bzdur

św Mikołaj
2018-12-06 10:29:00

Panie Podlewski kiedy ty nie byłeś podły. Masz tyle obietnic do spełnienia . Nie każdy robi swoje za swoje pieniądze. A jak nie masz nic do napisz dziś list do Świętego Mikołaja. Może Ci do świąt podeśle parę zetów i przestań sobie robić z wyborców Jaja

fgh
2018-12-06 09:59:00

Ogólnie dobrze mówi, ale co do tych 2 mln zł na program drogowy w budżecie to dlatego jest tak mało, bo, jak sam Witkowski już wspominał, PiS obiecał ogólnopolski program dofinansowań budowy dróg gminnych, więc miasto musi zapewnić tylko wkład własny. Dziwne, że radny PiS-u o tym nie wie.

0
2018-12-06 09:57:00

Żadnych układów z oszustem i chochsztaplerem. Wygrał wybory niech rządzi. Tylko pilnować i kontrolować.