Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Prezydent Witkowski: Musimy się porozumieć i ze sobą współpracować [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-12-05 12:55:00, aktualizacja: 2018-12-05 15:45:00

Radosław Witkowski na dzisiejszej konferencji prasowej skomentował propozycję Prawa i Sprawiedliwości dot. współpracy tego ugrupowania z Koalicją Obywatelską w Radomiu. - Musimy się porozumieć i ze sobą współpracować. Mieszkańcy zdecydowali o takim, a nie innym układzie władzy. Mamy tego świadomość - powiedział prezydent Radomia.

- W tej chwili odrzucam natomiast retorykę, którą chce wprowadzić przewodniczący Wójcik odnośnie referendum. Musimy rozmawiać o wspólnych działaniach. Przejrzałem dokładnie konferencję Wojciecha Skurkiewicza i znalazłem wiele wspólnych punktów, które dokładnie wpisują się w politykę zmian, którą rozpocząłem w 2014 roku. Będę przekonywał wszystkich radnych, że warto popierać te przedsięwzięcia - dodał prezydent Witkowski.

W sprawie "brania odpowiedzialności za miasto", a konkretniej stanowisk dla polityków PiS, Radosław Witkowski podkreślił, że radni tej partii muszą przede wszystkim wziąć odpowiedzialność za mądre i prorozwojowe decyzję w Radzie Miasta. - Na wtorkową sesję będziemy przygotowani, żeby udzielić maksymalnie szerokiej wiedzy w zakresie finansów miasta. Liczę na opamiętanie się i powrót do dobrych standardów - usłyszeliśmy.

Więcej na załączonym powyżej wideo (od 11:45).

autor: dm

Wasze komentarze (38)

Baza
2018-12-08 11:49:00

Czy ścierwa dziennikarskie z Jude Zeitung zrobię listę wstydu PO? Ilu ludzi z PO zatrudnionych jest w spółkach miejskich a ile z tych osób to zrzuty z innych miast? Łysy, ruska, starucha i gruba bierzcie się za robotę.

Ducha
2018-12-08 11:46:00

POrozumienie wg. złodzieja. My będziemy dalej kraść a wy macie nam w tym POmagać.

narval
2018-12-08 09:26:00

Ciężko mleć w zarządzie kogoś kto patrzy na ręce.Choć może gdyby nie partyjna góra to Pan Witkowski szybko by się dogadał. No ale te rozkazy szefa. Skoro tylu działaczy Partii Miłości znalazło etat na poletku samorządowym to cóż jeden wiceprezydent? No ale pracować z terrorystami? Będzie polityczny boks a miasto będzie dryfować. Może gdyby obniżyć radnym diety, zablokować etaty w magistracie i spółkach przyszłoby otrzeźwienie...

Radomianin
2018-12-06 16:32:00

Całość winy za brak porozumienia jest po stronie PiS. Widać było od początku już jak są podzielone zastepcy w radzie. Wyszli z założenia DLA NAS WSZYSTKO DLA WAS RESZTA CZYLI NIC. I zawsze tak jest u nich. Radek nie ustepuj tej bandzie. Jesteśmy za demokracją. Zostałeś wybrany to rządź

obiektywny
2018-12-06 10:30:00

Po co dyskutować z trollem z PO. Sam dostałem od człowieka platformy smsa, żeby przyjść na tą sesję.

do sdg
2018-12-06 10:26:00

To ty kłamiesz . Może i Gutkowski robił zebrania w oświacie mówiąc, że pieniędzy na wynagrodzenia nie będzie i żeby przyjść na sesję.?

sdg
2018-12-06 03:27:00

@ja: Nie kłam, bo to Gutkowski z PiS-u zapraszał urzędników i nauczycieli na tamtą sesję.

Stach Balach
2018-12-05 23:42:00

jak panienka z lotniska radomskiego ma już jakieś nowe zajęcie? Czy pobory ponad 20 tys. to jest ok? A lotnisko finansowo dołuje? Co na to Wiesi Wędzonka partner tej Pani? Może oddadzą część kasy którą wzięli bezprawnie!!! Czekam na odpowiedź lub proces.

Realista
2018-12-05 23:41:00

On łże! Żadnych układów, żadnej koalicji i żadnej współpracy. Niech rządzi i realizuje swoje obietnice. Rada niech pilnuje i rozlicza.

ja
2018-12-05 23:07:00

Niech pis weźmie się w garść, bo Witkowski zaczyna was zapędzać w kozi róg. Kiedy Witkowski celowo zaprasza ludzi na sesję, żeby wywrzeć na pis presję to i wy zaproście. Nie dajcie się wrobić w realizację pomysłów , które na Radom miał W.Skurkiewicz. !!!! Bo prawdopodobnie będzie chciał je Witkowski realizować, bo sam nie ma pomysłu na Radom.

@ Duma Ścibor 2018-12-05 19:11:00
2018-12-05 22:51:00

Bioły to Jandulski ?

do as 2018-12-05 18:49:00
2018-12-05 22:50:00

a jak po brało spółki to były konkursy ?

wyborca
2018-12-05 22:22:00

Witkowski wyraził się jasno. Żadnej koalicji nie będzie. Radni z Pisu mają tylko głosować za jego projektami i to będzie ta współpraca. Proszę Pis, aby nie składali już więcej żadnych propozycji Witkowskiemu. Proszę w niczym mu nie pomagać. Niech sam zapier...la.

0
2018-12-05 21:32:00

Czy ta twarz na zdjęciu, to jest twarz człowieka skłonnego do porozumienia?

h2o
2018-12-05 20:49:00

Prezydent Witkowski jest człowiekiem, który bardzo lubi mówić, nie robić, nie brać odpowiedzialności. Liczy na naiwność . I dzięki temu wygrał wybory. Naiwni i zacietrzewieni na Niego głosowali.

Łysy
2018-12-05 20:30:00

Pałka mięknie p. Radoslawie W znalazł pan wspolne punkty z p. Skurkiewiczem, ciekawe co na to góra Pełowska ? Przewodniczący neumann obiecał wyrzucać spiskowców z peło.

Kantan
2018-12-05 19:49:00

zobaczcie czy nie miałem racji jak napuszczają na was.Komu zleży na rozbiciu. http://dami24.pl/tvdami/kelles-krauza-13/item/13670-punkt-widzenia-robert-debicki?fbclid=IwAR1pd6PR-8SA5H1IPK4JkLfzgO8yKRJhsFejLQh2EGvusAAx1w4IOElJQAM

@ Duma Ścibor
2018-12-05 19:11:00

Komentarz zablokowany.

Szwejk
2018-12-05 19:00:00

Ślubu z pisem nie będzie. Bo kto się z takimi fizdami jak Kowalski zadaje samym się staje. Skurkiewicz naobiecywał to niech kasiorę szykuje i daje to co miało być za darmo. A resztę niech pod nadzorem swoich zaradnym buduje. nikt mu w tym nie będzie kłód pod nogi rzucał. Z tym że pan minister to jest gołodupiec. I nie dało się dwóch pieczeni przy jednym ogniu upiec

as