Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Adam Bielan w Mocnej Rozmowie: Złożyliśmy uczciwą propozycję prezydentowi Radomia [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-12-05 11:01:00, aktualizacja: 2018-12-05 15:39:00

- Jesteśmy skazani na współpracę. My takiej współpracy chcemy. Złożyliśmy uczciwą propozycję prezydentowi Radomia, uwzględniającą fakt, że to on wygrał wybory, ale to my wygraliśmy wybory do Rady Miasta i Radosław Witkowski musi to wziąć pod uwagę. Czekamy na odpowiedź Pana Prezydenta. Mam nadzieję, że zgodną z interesem miasta i całego regionu - powiedział wicemarszałek Senatu RP, Adam Bielan w programie "Mocna Rozmowa" w RadioRadom.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (17)

DO: do tego o loginie Ale jaja 2018-12-05 21:19:00
2018-12-11 16:48:00

Całkowicie się z Tobą zgadzam w Twoim wpisie. Szkoda dyskusji, bo te Ale jaja, to prawdopodobnie antypisowski hejter. Żeby nie wiem co zrobili i ile pieniędzy rządowych ludzie z PiS-u pozyskali dla Radomia, to i tak będzie źle! Gorsza od ślepoty i głuchoty jest niechęć do widzenia i słyszenia. Tylko dzięki parlamentarzystom PIS miasto jakoś funkcjonuje.Gdzie mogą to wyrywają od Rządu pieniądze,starają się coś załatwić i ściągnąć do Radomia. Dobra rada - niech ten "mądry" Ale jaja poda Witkowskiemu, (gdyby brakowało grosza) kilka adresów, gdzie na pewno go wesprą: Ewa Kopacz, Rafał Trzaskowski no i wreszcie Grzegorz Schetyna. Powodzenia!

akurat
2018-12-07 21:12:00

Jak On się nie wstydzi.

Dogen
2018-12-07 20:45:00

Co Bielan robi w Radomiu?

dz.dobry
2018-12-06 20:44:00

rada miasta -gówno z ciasta!!tyle dla Rdomia robicie...

As
2018-12-06 17:40:00

Witkowski rozlicz sie z 70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

do tego o loginie Ale jaja
2018-12-05 21:19:00

Powiedz chamie czy potrafisz docenić osobę robiącą tyle dobrego dla twojego miasta?

mieszkaniec Radomia
2018-12-05 21:15:00

Szacuneczek panie marszałku za działania i pracowitość na rzecz Radomia.

Ale jaja
2018-12-05 19:04:00

IM GORZEJ DLA MIASTA TYM LEPIEJ DLA PISU. PROPOZYCJE NIE DO ODRZUCENIA . PANIE BIELAN NIE TE CZASY ŚWIAT , POLSKA RADOM SIĘ JUŻ OD DAWNA ZMIENIA.WRACAJ DO WARSZAWY I KUP SE TRĄBKĘ DO TRĄBIENIA

Kantan
2018-12-05 18:37:00

Ale wy jesteście idioci. Napuszcza was jakiś lewak na siebie a wy łykacie jak świni kit.Komu zależy żebyście nie dogadali?Kto na tym najwięcej straci?SLD i Nowoczesna czyli skrajna lewica.

0
2018-12-05 18:21:00

Żadnych koalicji z pisem, dość już napsuli w mieście

RaF
2018-12-05 14:53:00

Żadnych negocjacji i koalicji z Witkowskim. Wygrał wybory niech rządzi i niech sam wypije to piwo, które naważył sobie i miastu w posatci braku kasy na wszystko.

szacunek
2018-12-05 12:59:00

Dziękujemy Panu. Radom potrzebuje pana

Do
2018-12-05 12:23:00

Witkowski rozlicz sie z 70 MILIONÓW na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

do as
2018-12-05 11:40:00

a co to jest uczciwość wg Witkowskiego - liczy się dla niego dobro mieszkańców czy obrona stołków dla swoich kolegów?

147
2018-12-05 11:20:00

Prezydencie Witkowski i radomski PiS-ie - dla dobra miasta zawiążcie koalicje. Przykłady z cytowanego niżej artykułu potwierdzają, że nie powinno być żadnych konsekwencji: "Mimo gróźb wyrzucenia z partyjnych szeregów lokalni działacze Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości budują nieformalne koalicje. Trzeszczy zapowiadana przez Platformę budowa bloku przeciw PiS w samorządach. W Rudzie Śląskiej rozwija się współpraca PO z PiS przeciw niezależnej prezydent miasta. Podobną koalicję zawarli radni tych partii także w Malborku oraz w powiecie ostrowskim w Wielkopolsce. Platforma udaje, że to nie są koalicje, ale efekt podziału mandatów. ? Czasem jest tak, że aby utrzymać władzę, musimy zgodzić się na kolegów z PiS. Alternatywą jest obrażenie się i strata głosu w rządzeniu ? tłumaczy nam jeden z polityków PO. Choć śląskiej PO nie podoba się ta symbioza, przymyka na nią oko". Źródło: https://www.rp.pl/Wybory-samorzadowe/312029963-Na-gorze-wojna-ale-PO-PiS-kwitnie-w-samorzadzie.html Podobna koalicja jest w Bytomiu, link: https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/bytom-koalicja-po-pis-wspolpraca-zamiast-politycznej-walki,889608.html

as
2018-12-05 11:12:00

a co to jest uczciowość w/g bielmana? blokowanie budżetu przez większość w RM w zamian za spóki, czy dobro mieszkańców Miasta?

sfd
2018-12-05 11:11:00

Po rozmowie widać, że więcej robi dla Radomia niż cała reszta radomskich parlamentarzystów PiS-u. Wyobrażacie sobie spadochroniarza z Grójca, Suskiego jak rozmawia o inwestycjach w Radomiu z ambasadorem Japonii, co jak słyszmy po rozmowie zrobił Bielan?