Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Jakub Kowalski [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-12-03 09:07:00, aktualizacja: 2018-12-03 09:44:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był w poniedziałek Jakub Kowalski, radny sejmiku województwa mazowieckiego.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 11 min. 45 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (8)

2018 12 0-4 03 34
2018-12-04 09:34:00

ZNALAZŁ SIĘ ROCH KOWALSKI ŁOCIEC PRAĆ TO PIERZE. ZA BRUDNE PIENIĄDZE Z PiSU. ŻOŁNIERZ CARYCY. Ale jaja to dopiero będą z tą do Radomia przybłędą

do Ale jaja 2018-12-03 16:49:00
2018-12-03 20:12:00

ale w tym serialu to są sami wyznawcy PO ... Ferdek kombinator\nierób, Paździoch i Boczek prywatna inicjatywa ... w wiele innych podobieństw ... Zagadka to Halinka - słabo opłacany pracownik budżetowy

Ale jaja
2018-12-03 16:49:00

Kochany pisie . Świat według Kiepskich się kłania. Z takim wykształceniem nie ma dla Was pracy w Radomiu

My Pierwsza Brygada 2018-12-03 13:06:00
2018-12-03 14:49:00

Twoja elokwencja wręcz poraża! Czym się popisujesz? Uważasz, że jesteś lepszy? To co tutaj robisz? Proponuję, żebyś ruszył swoją mózgownicę w dobrym kierunku i pokazał, że stać cie nie tylko na głupawe komentarze.

.... 2018-12-03 10:00:00
2018-12-03 14:47:00

Chcesz UE? To masz! A jak w wyborach parlamentarnych zagłosujesz na PO to będziesz miał ich 20 razy więcej (albo jeszcze więcej). I nie mów, że PiS oszukał - troszkę wiedzy proszę. Ludziom nie chce się myśleć. PiS-owi można wiele wytknąć ale na pewno jest propolski

Piotr
2018-12-03 14:10:00

Dobrze że na niego głosowałem. Dobrze mówi.

My Pierwsza Brygada
2018-12-03 13:06:00

Co przecięty Kowalski ma jeszcze do powiedzenia mieszkańcom Radomia. Pracy dla niego tu nie ma i nie będzie. Jak ma traumę po zwolnieniu z wodociągów to do specjalisty lekarza albo kościelnego egzorcysty

....