Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

''Chcemy szczegółowych informacji, gdzie podziały się pieniądze z budżetu miasta'' [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-11-29 20:50:00, aktualizacja: 2018-11-30 07:00:00

- Chcemy szczegółowych informacji, gdzie podziały się pieniądze z budżetu miasta. Dla dobra Radomia, chcemy współpracować. Teraz okaże się, co jest dla prezydenta ważne - partia polityczna czy Radom - powiedział przewodniczący klubu radnych PiS Dariusz Wójcik w Mocnej Rozmowie w RadioRadom.pl. Rozmowę prowadził redaktor Marcin Genca z Echa Dnia.

autor: dm

Wasze komentarze (11)

do XYZ
2018-12-08 11:06:00

"tempe" lemingi tego nie zrozumieją...

xxx
2018-12-07 13:54:00

Radom zasługuje na ignoranta na prezydenta zapracował sobie na to. Radom musi się pozbyć 46 tysięcy idiotów. 5lat zaścianka to kara.

Q
2018-12-04 22:07:00

Komentarz zablokowany.

Apis
2018-12-03 11:37:00

Panie Wójcik - skoro za Witkowskim stoi Schetyna, Kopacz - to kto stoi za Panem skoro dostał Pan tak intratne stanowisko w PGZ - -szczyt hipokryzji!!!!!!!!!

Stach Balach
2018-12-01 23:09:00

70 milionów poszło na lotnisko, gdzie partnerka radnego zarabiała więcej niż obecnie prezydent!

gąska
2018-11-30 11:52:00

Uprasza się platformianych trolli z urzędu żeby nie nadawali w godzinach pracy bo znowu pan Czajkowski udostępni IP waszych komputerów.

Ale jaja
2018-11-30 09:51:00

WŁĄCZ SOBIE ZAGŁUSZACZ TO CARYCA CI POWIE

op
2018-11-30 08:49:00

zastanawiam si ekiedy ten człowiek wreszcie zrezygnuje z pracy w polskiej grupie zbrojeniowej a dokładnie dlaczego tego jeszcze nie zrobil, ale znajac zycie i jejgo nie zrobi tego, ale jak to mowil harbi aponimirski w karierze nikodema dyzmy:"chamy honoru nie maja"

0
2018-11-30 08:01:00

Na co poszły pieniądze? Pan nie wie? Poszły na zadania zapisane w budżecie uchwalonym przez radnych. Problem tylko w tym, że tych zadań zaplanowaliście o 40 milionów więcej niż dochodów.

Dzialkowiec
2018-11-30 08:00:00

Poszły na zakup działek.

XYZ
2018-11-30 07:55:00

Pisowcom przypominam slowa Marzeny Wrobel z 2014 roku (ostatni rok wladzy Kosztowniaka), ktore ich ostatecznie zaoraja: "Poslanka, ktora byla tez w przeszlosci radna, przypomina, ze w 2006 roku (poczatek rzadow Kosztowniaka) zadluzenie miasta wynosilo 83 mln 633 tys. zl. - Ale nadwyzka wynosila 15,6 mln, czyli rzeczywisty dlug siegal 68 mln zl. Dzisiejsze planowane zadluzenie na koniec 2014 roku to 431 mln zl. To jest suma szokujaca. I wyliczala: na koniec 2010 r. dlug siegal 338 mln zl, a co roku placimy ogromne odsetki". Widac, wiec, ze w pierwszej kadencji Kosztowniaka dlug wzrosl o 270 mln zl (338 zl - 68 zl) - u Witkowskiego o 185 mln zl (616 zl - 431 zl), z czego duza czesc poszla na pozostawione przez poprzednia wladze lotnisko. Liczac dwie kadencje Kosztowniaka dlug w kazdej byl srednio podobny jak w pierwszej kadencji Witkowskiego (ok. 180 mln zl), ale trzeba pamietac, ze z roku na rok ceny uslug i robot budowlanych rosna, a za czasow Kosztowniaka te 180 mln zl to byla wieksza czesc budzetu niz obecnie. Podsumowujac, nie piszcie pisowcy, ze przez Witkowskiego Radom ma takie dlugi, a PiS byl swietnym zarzadca. Jakby pojawily sie bezpodstawne zarzuty, ze za Kosztowniaka wiecej sie budowalo, to przypominam, ze duza czesc dlugu z okresu jego rzadow powstala dzieki lotnisku, ktore bedzie teraz burzone, a miasto dostalo za nie od PPL-u kilkanascie milionow zl :D