Środa 24 kwietnia
Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Trzecia z rzędu porażka Radomki

dm, lsk.pls.pl 2018-11-17 19:44:00

E.Leclerc Radomka Radom przegrała na wyjeździe 0:3 z ŁKS-em Łódź. Dla zespołu trenera Jacka Skroka to trzecia porażka z rzędu.

Gospodynie były faworytkami i znakomicie wywiązały się z tej roli. Po pewnym wygraniu pierwszego seta, na początku drugiego zespół gości prowadził 3:0 i 7:3. Jednak ŁKS Commercecon szybko wyrównał na 8:8. Jakiś czas trwała wyrównana gra 17:17, ale końcówka pewnie padła łupem łodzianek. Trzeci set był wyrównany do 11:11, następnie uwidoczniła się przewaga gospodyń - czytamy na oficjalnej stronie Ligi Siatkówki Kobiet.

W następnej kolejce radomianki zagrają na własnym parkiecie z Legionovią Legionowo. Spotkanie rozegrane zostanie w środę (21 listopada) o godz. 18:00.

ŁKS Commercecon Łódź - MKS E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:14, 25:20, 25:18)

ŁKS: Kwiatkowska 3, Bidias 15, Wójcik 12, Bociek 11, Alagierska 7, Wójcik 2, Strasz (libero) oraz Nichol, Szczyrba 1, Gajewska 4, Wawrzyńczyk 3, Korabiec.

Radomka: Skrzypkowska 9, Bałucka 9, Bączyńska 7, Ponikowska 5, Szczepańska-Pogoda 10, Alishanova 1, Drabek (libero) oraz Grabka 1, Kapturska, Borawska, Kubacka, Biała.