Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Dariusz Wójcik: Mieszkańcy nie głosowali na Radosława Witkowskiego, ale przeciw PiS. Był hejt [MOCNA ROZMOWA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-11-08 08:17:00

• Jedną nieruchomość otrzymałem w spadku po mamusi, dwie kupiłem 15 lat temu i zostały one podzielone na mniejsze. To prawda, że działek jest 21, ale one wartości nie zmieniły, to nie była wielka kwota kupna. Ale trzeba było pokazać czarnego luda, jak to Wójcik dorobił się (w cudzysłowie) i jeszcze próbuje obwodnice puścić obok tych działek. Te działki nie miałyby żadnej wartości, bo kto chciałby mieszkać przy ekranie akustycznym.

• Byłem bardzo naiwną osobą, wierząc, że w TVN można przedstawić prawdę, pokazać dokumenty. Pokazywałem, jak to w sądzie zostało podzielone. Mam tę rozmowę nagraną. Myślę, że przyjdzie okazja, by ją teraz puścić, żeby każdy mógł sobie sam wyciągnąć wnioski. Jak powiedziała moja żona, należało mi się za to, że się zgodziłem na rozmowę z TVN.

• Mieszkańcy nie głosowali za Radosławem Witkowskim, a przeciw PiS. Wszystko jest w rękach prezydenta miasta, czy będzie chciał współpracować. Był hejt na radnych. Robiło to zaplecze Pana Prezydenta. Ktoś powinien wyjść i przeprosić. 

To tylko kilka z wypowiedzi Dariusza Wójcika, przewodniczącego Rady Miejskiej w Radomiu, w rozmowie z Marcinem Gencą, w audycji Mocna Rozmowa w RadioRadom.pl. Jakie jeszcze tematy poruszono? Do obejrzenia na wideo poniżej.

Audycje MOCNA ROZMOWA RadioRadom.pl realizuje wspólnie z radomską redakcją Echa Dnia. Audycje do obejrzenia także na Radom24.pl.

autor: cir

Wasze komentarze (47)

vd
2018-11-09 12:44:00

@Dell: A co do tego ma wiara - wszystko można sprawdzić.

Dima
2018-11-08 20:23:00

Wyborcy RAZEM to: łapówkarze z Przestępczej Organizacji potomkowie Gombrowicza i Kołakowskiego czerwone ścierwa złodzieje z PRL-u bandyci z SB WSI SW UBywatele lewackiego państwa rodziny Michnika nazbierało się tych ścierw. Do tego doszły debile z pół móżdżkami z MMA którym wmówiono że PO to nie PO i jest sukces. A teraz przyszła rzeczywistość.

Dell
2018-11-08 19:29:00

@vd ..... i Ty w to wierzysz? Juz samo przyznanie sie ze 12 lat temy, okolo, z kolega Przemyslawem S. Chcieli zrobis biznes..... wtedy jego "kolega" to w pieluchy sikal. Chlop jest tak chciwy ze granic nie ma, ani moralnych ani dobrego wychowania. Widac to bylo jak na rynku sie spocil od przeszkadzania.

Do 321
2018-11-08 17:03:00

Jeżeli twoja teza jest prawdziwa, to by oznaczało, że radomianie, a przynajmniej ponad 45 tys. radomian to skończeni idioci, którzy za cenę interesu miasta i swojego postanowili zrobić na złość dwóm czy trzem osobom.

Daniel
2018-11-08 16:17:00

Tak się zastanawiam kto na tego człowieka głosował co tymi ludźmi kierowało

darekkrz
2018-11-08 14:29:00

Pan Wójcik jest przykładem chciwości władzy dla chciwości pieniędzy powinien podać się do dymisji a w nagrodę za swoją chciwośc dostał kolejną kadencję po której znowu podwoi swój majątek,dowodem niepodważalnym przekrętów radomskiego pisu jest Igor Marszałkiewicz przyznający sie do zarzutów w sądzie w Lublinie

opinia obywatela
2018-11-08 13:49:00

O jakim obrazaniu mówi radny Wójcik? O jakim hejcie i o rzekomo jakim poniżaniu osób jest mowa? Co on mówi,że ktos obrazal radnych : Jan Pszczoła,Marcin Kaca czy Katarzyna Pastuszka?Jesli ktoś mówi prawdę, że w 2014 roku do rady miejskiej dostał się Marcin Kaca i wtedy miał status osoby bezrobotnej o czym świadczą dane z oświadczeń majątkowych radnego a na koniec kadencji w październiku 2018 roku jest kierownikiem w miejskiej spółce Radkom to czy to jest obrażanie radnego czy pisanie prawdy o jego rzekomej imponującej karierze politycznej? Tak samo mówienie o jego siostrze zatrudnionej w centrali CBA w Warszawie od początku istnienia tej instytucji !

vd
2018-11-08 13:46:00

@dell: Posłuchaj chociaż rozmowy z artykułu przed komentowaniem - kupił 3 działki, a dopiero po podzieleniu zrobiło się z nich 21 z czego 7 to drogi dojazdowe do nich.

@nyk
2018-11-08 13:37:00

Podobno centrum muzyczno-wystawiennicze jak w toruniu

Taq
2018-11-08 13:36:00

Witkowski w tej sytuacji powinien wziąć kogoś z PiS na Wiceprezydenta, tylko tak w obecnej kadencji będzie można zapewnić miastu spokój i dostatek. Ważne, żeby był to ktoś młody i ogarnięty, nie że starej, skażone pisowskiej gwardii reprezentowanej przez Wójcika, Kosztowniaka, Szarego, Kwiecień itp. Wierzę, że obie partie stać na taki sojusz dla dobra miasta.

Do: Rzeżnik
2018-11-08 13:28:00

Twój plugawy, prostacki , nie poparty żadnym argumentem, pełen nienawiści język , jest tylko potwierdzeniem danych opublikowanych przez organ opiniotwórczy G.W. , tak teraz masowo czytany w RADOMIU , że należysz do grupy wyznawców tej partii z pełnym ewentualnie niepełnym wykształceniem podstawowym .Myślę , ze grupa ta powiększa się.

tak moze byc
2018-11-08 13:26:00

Ciekawe co będzie jak nagle po wyborach w ramach ,,rzekomej jedności politycznej" w mieście pis weźmie dwa miejsca zastępców prezydenta Radomia. Oczywiście ma przewodniczącego rady miejskiej cały czas do 2023 roku w Radomiu.

321
2018-11-08 12:59:00

Nie, panie Wójcik. Radomianie nie zagłosowali przeciwko PiS tylko przeciwko panu i panu podobnym. Szkoda, Skurkiewicz wcale nie byłby złym prezydentem. Za to jak przez Pana potoczyły się wybory powinien być pan usunięty z partii.

rzeźnik
2018-11-08 12:51:00

Wycie i kwik odciąganych od koryta świń pisowskich to balsam dla uszu uczciwych radomian. Oni nigdy nie pogodzą się z klęską w Radomiu. A to dopiero początek końca pisowskiego chlewu w Polsce.

AAA
2018-11-08 12:37:00

Pan Skurkiewicz był po prostu słabym kandydatem tak jak jest słabym posłem i ministrem. Darmowa komunikacja do ludzi nie przemawia. Tak naprawdę czy ktoś coś więcej pamięta z jego obietnic. Mało wyrazisty kandydat no i w tle panowie od działek, to miałby być trzon władzy w Radomiu? Radomianie powiedzieli NIE.

Kazik
2018-11-08 12:29:00

Jeśli Jarosław chce wygrać za rok wybory powinien takich ludzi odsunąć od władzy. Pan się chce szybko dorobić i tyle.

Re;Darekkrz
2018-11-08 12:28:00

Nie napinaj się , tylko przeczytaj sobie uważnie i przeanalizuj komentarz z RZECZPOSPOLITEJ , którą to trudno uznać, za pro PIS.EUFORIA NA WYROST !Liderzy opozycji myślą i mówią, że rządzące ugrupowanie jest w kryzysie ,czy ze własnie zaczął się jego schyłek .Owszem zdominowali miasta , w których t mieszka 15 % społeczeństwa,obronili władzę, ale przegrali tę elekcje.Euforia po drugiej turze, w której kandydaci PIS przepadli nawet w Ostrołęce, ŁOMŻY,RADOMIU,Sanoku czy Przemyślu mogła tylko sprawiać wrażenie katastrofy Zjednoczonej Prawicy, ale prawda jest taka, ze obraz całej bitwy w 1 i2 turze był dla opozycji niezachwycający.POŁĄCZONE SIŁY PO I NOWOCZESNEJ PRZECIEŻ WYRAZNIE PRZEGRAŁY Z PIS STOSUNKIEM 34 DO 27.Dodam od siebie , ze w wielu polskich miastach peo miało tak słabych kandydatów , że tylko zostało im popieranie innych i tym się diametralnie różnią na niekorzyść od PIS.

Radomianin
2018-11-08 12:26:00

Dla mnie pan Wójcik nie brzmi wiarygodnie. Powiedział przecież że to tylko biznes. Kto wykorzystuje swoją pozycję dla własnych interesów nie jest wiarygodnym człowiekiem. To właśnie ludzi oburza nawet jeśli nie na to paragrafu. Nigdy na pana nie zagłosuję.

dell
2018-11-08 12:01:00

do DELL, no widzsz, jak prowadzę firmę, ponad 20 lat. Przeszedłem wszystkie szczeble, ale nie uwierzę, że ten człowiek, dorobił się uczciwie (abc zamiotło pod dywan, bo nazwisk jest tam więcej). Nikt mi nie powie, że 21 działek zarobił uczciwie??!!! bez udziału i kasy osób trzecich. W "normalnym" państwie, jak polityk chciałby robić biznes, to byłby wypiep....y już dawno, a u nas ukręca się łeb....

darekkrz