Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Nowy radny w Radzie Miejskiej

Radom on-line / 2018-11-06 11:53:00, aktualizacja: 2018-11-06 15:17:00

Państwowa Komisja Wyborcza wygasiła mandat radnego Radosława Witkowskiego, w związku z wyborem go na prezydenta Radomia. Miejsce prezydenta w Radzie Miejskiej zajmie Robert Chrobotowicz.

Robert Chrobotowicz

Zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy, po wyborze Radosława Witkowskiego na prezydenta Radomia w latach 2018-2023, będą nowi radni w Radzie Miejskiej. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Dodajmy, że Robert Chrobotowicz zdobył w wyborach 467 głosów. Startował w okręgu nr II.

autor: dm

Wasze komentarze (28)

X
2018-11-08 07:29:00

Po czynach ich poznacie :)

Marek
2018-11-07 13:05:00

A ja mam pytanie czy radna Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz i p.Robert Chrobotowicz to rodzinka

ludzie opamiętajcie
2018-11-07 10:37:00

Oświadczenia majątkowe radni składają po slubowaniu.Podobno pierwsza sesja w Radomiu nowo wybranej kadencji radnych 2018-2023 dopiero 19 listopada. A co do zachowania na forum to te ataki na radnego elekta Roberta Chrobotowicza są zupełnie niezrozumiałe w miescie. Pisanie jakiś bzdur o salonie era, o jakiś restauracjach, o jakiejś miejskie spółce o co w tym wszystkim chodzi ?

Anonimowy expert
2018-11-07 09:13:00

Myśle ze rządzenie miastem trzeba przenieść na fora internetowe tylu tu ekspertow od wszystkiego. Oczywiscie najlepszy ekspert to anonimowy ekspert

Matti do Marcin Chodakowski
2018-11-07 08:44:00

Oczywiście pisałem o Dąbrowskim.

Matti do Marcin Chodakowski
2018-11-07 08:42:00

Kalinowska podobno ma być dołożona na IV zastępcę. To na Dąbrowskiego ma być podmiana. Myślę że Frysztak i Zawodnik mogą czuć się zagrożeni. To miejsce któregoś z nich zajmie Chodakowski. Semik może być spokojny.

MarcinChodakowski
2018-11-07 08:26:00

czy wiemy juz z ktorego resortowego Radek Witkowski zrezygnuje zeby Kaske Kalinowska obsadzic?

wer
2018-11-07 06:27:00

Oświadczenie majątkowe złożył???

dsgf
2018-11-07 05:46:00

@FGD: W dziesięciokrotnie większej Warszawie wystarczyło 1500 głosów żeby zostać radnym, więc takie są uroki wyborów samorządowych. Może warto w takim razie zmniejszyć liczbę radnych w polskich miastach?

0
2018-11-06 20:02:00

Ja pitole czytam wpisy i się zastanawiam jak zazdrośników krew zalewa.

Reginka
2018-11-06 19:46:00

Podobny do byłego księdza z osiedla N.Potokiem

PO
2018-11-06 19:41:00

Brawo Chrobotowicz. Restauracje zlikwidowałeś, cwany plan miałeś i go zrealizowałeś.

R
2018-11-06 19:40:00

Oo to ten co wg mediów Talarków jest apolityczny, ale cóż. Ciemny lud to kupił

FGD
2018-11-06 19:16:00

467 mieszkańców go wybrało? Poważnie? W 200 tysięcznym mieście i jest w Radzie Miejskiej? To jakieś kpiny?

Normalny
2018-11-06 19:02:00

Gratuluję!

MarcinChodakowski
2018-11-06 18:21:00

no z Robertem Ch....

do marcina
2018-11-06 18:19:00

Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz z kim rodzina?

MarcinChodakowski
2018-11-06 18:09:00

A Kaha Pastuszka-Ch to jakas rodzina?

MarcinChodakowski
2018-11-06 18:08:00

Era Gsm wchodzi do RM :)

do 123
2018-11-06 18:01:00

Trochę historii dla mieszkańców.Senator Andrzej Łuczycki przegrał te wybory mimo,że miał 2 miejsce na liście a dostał 4 wynik. Podobnie było w 2002 podczas wyborów samorządowych gdzie był liderem listy w okręgu nr 2 z Komitetu PRAWY RADOM czyli koalicji PO-PiS do Rady Miejskiej i wtedy przegrał z panem Andrzejem Langowskim z PiS co został radnym i z panem Kiełbasińskim co miał 2 wynik na liście. Tak więc historia lubi sie powtarzać w Radomiu.

 1 2 >