Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Konrad Frysztak o opóźnieniach przy budowie hali: Zamawiający będzie naliczał kary [WIDEO]

Radom on-line / 2018-11-06 11:01:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv był we wtorek Konrad Frysztak, wiceprezydent Radomia.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 7 min. 45 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (38)

Do :Daniel
2018-11-09 16:28:00

Nie ogładaj za często filmu pt. Dzień świra , czyli opowieści o ciężkim życiu co dziennym nauczyciela j.polskiego chorego na schizofrenie.Uważaj , aby z twoją głową coś podobnego nie stało się , gdyż za bardzo wziąłeś sobie do serca wątki z tej fabuły .Ujada szczeka to pies , a nie człowiek , zapamiętaj to sobie i to raz na zawsze.

axa
2018-11-09 12:46:00

@ks.Zbigniew. Niech ksiądz idzie najpierw do spowiedzi a potem do specjalisty. Krychnowice to przedostatni przystanek 17-ki. A nieoceniony i niedoceniony pan Końrad zanim zasiądzie do wyliczania kar pomyślał by również o karze dla siebie, zarówno za nadzór inwestorski przy budowie hali jak i za całokształt swojej działalności.

Nemo
2018-11-07 21:58:00

Jestem za wariantem S12 najbliżej miasta też trafi w moje! Pozdrawiam konia nie ma to jak wspólnie działać!

....
2018-11-06 21:02:00

frysztak to klamca bo nie wymienili plyt na placu jagielonskim a obiecywał ze kazdy mieszkaniec bedzie mógł przyjsc i powiedziec swoje pare groszy. plyty sa wyszczerbione i brudne po oleju BRAWOOO nie mam nic do po ale qwa ale bierzecie sie za kary albo nie tylko na pokaz

ks. Zbigniew
2018-11-06 19:28:00

Upraszam serdecznie zwolenników PiSu o pogodzenie się z porażką wyborczą oraz o mniej jadowitych komentarzy na forum. Bóg zapłać !

Do Rad
2018-11-06 19:18:00

Kładę projektowano za rządów PiS. Widać jak ją zaprojektowano

Rad
2018-11-06 17:47:00

Ludzie jak wy wymagaliscie od ludzi którzy nie potrafili zbudować kładki nad ulica żeby oni budowali ; lotniska ,hale, stadiony czy wiadukty. Opamiętajcie sie

Rad
2018-11-06 17:47:00

Ludzie jak wy wymagaliscie od ludzi którzy nie potrafili zbudować kładki nad ulica żeby oni budowali ; lotniska ,hale, stadiony czy wiadukty. Opamiętajcie sie

As
2018-11-06 17:47:00

https://vod.gazetapolska.pl/19052-cala-prawda-o-ukladzie-radomskim-zobacz-sitwe-marek-suski-zdradza-fakty-nt-sitwy-w-radomiu

As
2018-11-06 17:47:00

Komentarz zablokowany.

0
2018-11-06 17:26:00

Nadal czekamy na opublikowanie listy ponad 200 inwestycji w mieście .Mamy prawo ocenić , czy będzie to lista do chwały , czy też hańby , wstydu.Przez ostatnie 4 lata mogło iść na inwestycje coś ok. 400 mln. zł., więc te największe wraz z poniesionymi na nie nakładami chętnie zobaczymy.

Do Siwy
2018-11-06 17:23:00

Nie znasz się na umowach inwestycyjnych. Każdy inwestor ma gwarancję należytego wykonania kontraktu od Generalnego Wykonawcy. Gwarancja jest bankowa lub ubezpieczeniowa i można z niej skorzystać. Tak że ROSA BUD nie płaci tylko firma dajaca gwarancje

Re: Daniel
2018-11-06 17:18:00

Myślę , że pod tymi imiennymi nickami pisze posty jedna i ta sama osoba , sadząc po ich treści .Jeśli wiesz o tym , że każda partia idąc do wyborów ma swój program , który chce potem realizować , to działacze zwycięskiej partii nie mogą liczyć na mannę z nieb ,oglądanie się na innych..Przecież , jako dobrzy gospodarze księgowi mieli swoje obietnice zbilansowane w finansach.Więc teraz nagle domaganie się czegoś od konkurencji politycznej , wręcz wroga ,wystawia im najgorsze świadectwo o nieudolności i coś więcej...Pozostaje zawsze w obwodzie zrezygnowanie ze sprawowanej funkcji i podanie się do dymisji .Nie jest to nic nadzwyczajnego w polityce.

Mam dość analfabetów
2018-11-06 16:50:00

Ludzie, powstrzymajcie się od pisania, jeżeli umiejętność pisania jest wam obca.

Siwy
2018-11-06 15:33:00

Naliczą kary to pójdzie w eter, radomianie dumnie krzykną mamy prezydęta.brawo panie prezydęcie !! P. Saczywko ogłosi upadłość Rosa-bud i co skoro i rak miasto nie wyegzekwuje należności pójdzie do sądu pan Frysztak hahha...ludzie zostaną zwolnieni i przyjęci z powrotem do Rosa-hale czy tam inwest...pan Saczywko syn znowu zacznie wygrywać przetargi w Radomiu bo jest najtańszy i płaci ukraincom 3 tys brutto

h2o
2018-11-06 15:21:00

Wygląda na to, ze Panowie Frysztak i Witkowski cynicznie oszukali Radomian, a teraz winę zwalają tylko na firmę ROSA. Cyniczna i typowa zagrywka tych z PO ?

1940
2018-11-06 15:04:00

Krążą pogłoski, że lada dzień "Rosa" ma ogłosić upadłość. Te naliczone kary byłyby gwoździem do trumny dla firmy, ale nie tylko. Pod znakiem zapytania stanęłaby również działalność kluby koszykarskiego...

0
2018-11-06 14:56:00

Frysztak, odejdź już. Jeden nieudacznik na stanowisku prezydenta wystarczy, nie trzeba zastępcy nieudacznika.

DEL
2018-11-06 14:42:00

BRAWO !!!!! naliczać, naliczać !!!!! za ten wałek z terminem oddania.

Daniel
2018-11-06 14:12:00

Ale ujadacie wyznawcy słusznej partii .Teraz zobaczymy co dla pisu jest ważniejsze czy dogadywanie sie z prezydentem i wspólne realizowanie planów czy walka ze wasze jest najmojsze.

 1 2 >