Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Anna Kwiecień: Wojciech Skurkiewicz był znakomitym kandydatem [WIDEO]

Radom on-line / 2018-11-05 13:01:00, aktualizacja: 2018-11-05 15:47:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv była w poniedziałek Anna Kwiecień, poseł PiS na Sejm RP.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 16 min. 45 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (90)

0
2018-11-05 14:21:00

Za porażkę trzeba podziękować Darkowi i Andrzejowi :-)

do 1
2018-11-05 14:13:00

Tak to prawda Wojciech Skurkiewicz przegrał wybory głównie przez swoje najbliższe polityczne otoczenie.Mieszkańcy nie chcieli aby politycy pisu dostali najważniejsze stanowiska w Radomiu.

pasterz
2018-11-05 14:05:00

Oooo, posłanka Gnuśna Zazula się odezwała. Co za mowa! Pogrzebowa...

Radom, dzięki !
2018-11-05 14:02:00

Kaczor nie bierze jeńców również wśród swoich PiSiorów. Przegrany PiSior może już żegnać się z ministerstwem, bo utożsamia klęskę wyborczej taktyki PiSu. A autorem tej taktyki był Kaczor Bezzębny Pierwszy, Zbawca Polski. Ha, ha, ha ...

do pani poseł
2018-11-05 14:01:00

Pani poseł proszę nie wypowiadać się na temat jakiejkolwiek współpracy Skurkiewicza z PO. Skoro Radom zagłosował na Witkowskiego to on ma pracować dla niego, a Skurkiewicz ma pracować w resorcie obrony, bo obydwaj za to biorą pieniądze. Głosując na Witkowskiego radomianie pokazali, że nie chcą programu Skurkiewicza. Skurkiewicz miał realizować swój program będąc prezydentem , a nie pracować za Witkowskiego po przegranej. Skurkiewicz nie ma żadnych zobowiązań wobec radomian.

1
2018-11-05 13:57:00

Był jaki był. Według mnie przegrał przez otoczenie. Może podziękować Wójcikowi i Kosztowniakowi.

Swój
2018-11-05 13:33:00

Więcej Pomników i Socjalizmu pani poseł a na pewno ludzie będą na was głosowali... PS: urzędnicy nie dali się przekupić kanapkami?

0
2018-11-05 13:29:00

A ja uważam, że był świetnym kandydatem. Zrobił dobrą rzecz dla Radomia: przegrał

211
2018-11-05 13:25:00

Był słabym kandydatem tak jak i jest słabym posłem

Prawda o Skurkiewiczu
2018-11-05 13:16:00

Skurkiewicz rozpowszechniał wśród Radomian NIEPRAWDZIWE INFORMACJE wiec Radomianie mu wczoraj pokazali środkowy palec ! ! !

pierwsza  < 3 4 5