Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Anna Kwiecień: Wojciech Skurkiewicz był znakomitym kandydatem [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-11-05 13:01:00, aktualizacja: 2018-11-05 15:47:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv była w poniedziałek Anna Kwiecień, poseł PiS na Sejm RP.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 16 min. 45 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (90)

Cal
2018-11-05 16:45:00

Więcej Macierewicza i Suskiego i bedą kolejne zwycięstwa

Cal
2018-11-05 16:45:00

Więcej Macierewicza i Suskiego i bedą kolejne zwycięstwa

Dla rad
2018-11-05 16:44:00

Cała afera dzialkowa, to afera Frysztaka który wskazał przebieg drogi S12 po działkach ludzi o nazwisku Frysztak . Zgieg okoliczności , ze to rodzina? Układ radomski to układ PO Kopacz, Witkowski i Frysztak

darmowa komunikacja
2018-11-05 16:40:00

Tak to prawda emeryci po 70 roku życia mają za darmo komunikacje, a dodatkowo 28 radnych Radomia tez ma darmową komunikację w Radomiu i darmową strefę płatnego parkowania w Radomiu.

do Pascal
2018-11-05 16:39:00

Ja akurat głosowałem za Skurkiwiczem, ale przy obecnym przekroju społecznym w mieście jakoś się nie dziwię, że emeryci nie przejęli się darmową komunikacją miejską, bo już ją mają, PRL wspominają dobrze, bo to czas ich młodości, zamias lotniska wolą mieć spokój, do centrum nauki chodzić nie będą, a drogi gruntowe już im Witkowski utwardza. A młodzi i tak zamierzają stad wyjechać albo nie wierzą już w obietnice polityków.

do pascal
2018-11-05 16:39:00

Jak na złość? Ludzie nie chcieli otoczenia posła Wojciecha Skurkiewicza u władzy w Radomiu. Nie chcieli powrotu do lat 2006-2014 w Radomiu.

Pascal
2018-11-05 16:25:00

Czytam te bzdurne wpisy i dochodzę do wniosku, że trzeba być skończonym idiotą, żeby na złość dwom osobom zagłosować na szkodę miasta, a co za tym idzie i samego siebie.

do O
2018-11-05 16:24:00

Czy Premier Jarosław Kaczyński wyciagnie wnioski z tych dwóch porażek w 2014 i tej z wczoraj i wystawi odpowiednią listę PiS w wyborach parlamentarnych w 2019 r. ? PiS powinien do sejmu obok obecnych posłów Marka Suskiego, Dariusza Bąka wystawić np. radnych sejmiku Jakuba Kowalskiego i Radosława Fogla oraz radnych miejskich jak Marcin Kaca,Kinga Bogusz i wtedy będą zupełnie inne lepsze wyniki PiS. PiS nie powinien wystawiać tych działaczy przez których przegrywa wybory !

do O
2018-11-05 16:13:00

Nie jestem wyznawcą Witkowskiego, nawet na niego nie głosowałem, ale zastanawia mnie czy kupując na handel działki poza miastem władze tego miasta miały interes żeby tu przygotowywać tereny pod inwestycje mieszkaniowe, czy raczej wolały, żeby ludzie kupowali działki pod miastem od nich? Takie retoryczne pytanie. Bo fakty są takie, że plany miejscowe na osiedla domów jednorodzinnych za Kosztowniaka jakoś nie powstawały, z drobnymi wyjątkami bez znaczenia dla obrazu całości. Dodajmy do tego głosowanie posłów PIS za lex-developer umożliwiającym bez planu zabudowywać okoliczne pola. No i niech mi ktoś powie, że taki poseł Kosztowniak nie miał osobistego interesu, żeby głosować za czymś takim.

Radomianin
2018-11-05 16:13:00

To przecież nie ma znaczenua gdzie te działki leza, zwykłego Kowalskiego mieszkającego w Radomiu pracującego uczciwie złości takie kombinowanie i wykorzystywanie władzy do własnych interesów. Dlatego tak to ludzi oburza i tyle. Skoro takimi działaczami pis się obstawia to przegrywa.

0
2018-11-05 16:02:00

Przypominam , szczególnie wyznawcom Witkowskiego i peo ,że Sołtyków i Sadków nie leżą w granicach RADOMIA. Wykreowane działki Wójcika a powstałe z podzielenia jednego pola przez organ opiniotwórczy G.W.leżą po za miastem na wsi SOŁTYKÓW a wybory zauważcie wreszcie odbywały się w mieście o nazwie RADOM.w którym to były wybory na prezydenta nie na wójta.To , że ktoś tam mieszka , nie głosował w mieście i na odwrót.

cierpliwy
2018-11-05 15:52:00

jutro jadę kupić roczną sieciówkę na autobusy potem jeszcze tak zrobię cztery razy, ale doczekam się dobrej zmiany

123
2018-11-05 15:52:00

Słaby kandydat PIS ... dlaczego nie starszy Kuźmiuk ? Teraz PIS by miał komplet ... rada i prezydent ... A tak / Doopa ... na wasze własne życzenie

Swojak
2018-11-05 15:44:00

PIS musi otworzyć się na inne ugrupowania z nim współpracujące i promować / przedstawiać nowe twarze ..., inaczej będzie coraz gorzej ... Np. Porozumienie Gowina, które działa w Radomiu. Tam też są wartościowi ludzie. Ale czy ktoś z PIS-u o tym wie , czy p.Bielan o tym wie ?

op
2018-11-05 15:12:00

wójcik działki, furiat, zatrudniony w pgz i widzimy do czego dporowadzilo jego poparcie

op
2018-11-05 15:04:00

tylko koledzy typu wójcik i kosztowniak zaszkodzili mu, spkojnie cicho i byloby dobrze ale jak wojcik zaczal sie klocic w rynku sadzic i doprowdzil do tego co mamay , schowajcie go do szafy i niech nie wychodzi bo bedzie zle

21 DZIAŁEK !!!
2018-11-05 14:59:00

Co słychać u DARIUSZA DZIAŁKOWCA ???

pani posel
2018-11-05 14:57:00

Pani poseł Kwiecień dlaczego Pani nie powie prawdy o kampanii PiS w mieście?

To było do przewidzenia
2018-11-05 14:35:00

Gdyby Pis automatycznie się odciął od kombinujacych dzialkowcow może i byłaby szansa ale na myśl o panu Wójciku w Radzie , Andrzeju K. wybór był tylko jeden. Wybory za rok pewnie też przegrają. Na własne życzenie.

Henryk
2018-11-05 14:28:00

Myslieliscie ze Radomianie sie dadza nabrac na kanapki rozdawane albo niby darmową komunikację !? Radomianie to nie idioci !

pierwsza  < 2 3 4 5 >