Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Anna Kwiecień: Wojciech Skurkiewicz był znakomitym kandydatem [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-11-05 13:01:00, aktualizacja: 2018-11-05 15:47:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv była w poniedziałek Anna Kwiecień, poseł PiS na Sejm RP.

Cała rozmowa na nagraniu powyżej (od 16 min. 45 sek. nagrania).

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku o godz 8:05 na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (90)

Hipolit
2018-11-06 11:22:00

Witek służalczy wobec kopaczki i spółki zrobili wały w wyborach jak wawie żeby po przeszłych wyporach parlamentarnych robić spady do spółek radomskich

Fghjk
2018-11-06 11:20:00

Powiedzcie witkowi że teraz mu będzie trudno robić wały jak ta złamana ustawa antykorupcyjna za którą ma wyrok i przez to będzie komisarz a nie prezydent w radomiu

Do szwej
2018-11-06 11:19:00

Zmie? leki albo lekarza chyba głosowałeś na czaskowskiego i elyte

do Do typa co broni witka
2018-11-06 11:19:00

Skąd ta myśl, że ja go bronię??? Nie mój pan, nie mój kram ... i nie głosowałem na niego ... Ale póki w nie ma prawomocnego to tak jakby chyba wyroku nie było... Jak będzie prawomocny to będę cieszył się z zarządu komisarycznego :)

Szwejk
2018-11-06 10:28:00

BYŁ I JUŻ NIE JEST. JAK GO KOBITA W DOMU BIJE TO NIECH MA PRETENSJE DO CARYCY NIE DO WITKOWSKIEGO. BABSKIE GADANIE. SŁUŻYŁ W DZIECIŃSTWIE NA STAROŚĆ TEŻ BĘDZIE SŁUŻYŁ. ZAWSZE NA KOLANACH

1wrgy
2018-11-06 10:23:00

Czarno to widzę witek obidzi z kalinowską ten radom będą nowocześnie wały robić

Gil
2018-11-06 10:22:00

Lepiej nich się samodzielnie wezmie do roboty ten Witek, bo ci co na niego głosowali będą przecierać oczy ze zdumienia że witek kłamał ....

Do apolityczny
2018-11-06 10:20:00

Ty lepiej popatrz sobie na tą zgraje peło ile tam starych ubeków, chcą nawet ipn likwidować żeby się wszystko nie wydało hihihi

apolityczny
2018-11-06 09:50:00

Pani posłanko znakomita,wy wszyscy jesteście najlepsi najznakomitsi..macie najlepsze pomysły bez najmniejszej samokrytyki. I otaczacie się prokuratorami z lat 80.Inni to gorszy sort.Tak W.S.znakomity,ze może wygrałby w 3 turze:)

Oijh
2018-11-06 09:43:00

Wituś miał największe poparcie na koziej górze w więzieniu jak trafi tam za aferę z CBA będzie miał samych przyjaciół może już siedzą hehehe

Olgh
2018-11-06 09:25:00

Komentarz zablokowany.

HAHAHAHA
2018-11-06 09:20:00

Wojciech Skurkiewicz największe poparcie miał szpitalu psychiatrycznym w Krychnowicach. Tyle w temacie !

Okkhh
2018-11-06 08:32:00

Witkowski ma wyrok za ustawy antykorupcyjnej, chciał dorabiać na boku, bo pensja prezydenta to mu mało

Do typa co broni witka
2018-11-06 08:30:00

Ma wyrok może się odwoływać ale i tak przegra bo ustawa została złamana i jest winny

KATECHETA
2018-11-06 08:13:00

ANIU PRZYPOMNIJ WOJCIECHOWI ÓSME PRZYKAZANIE BOŻE !!!

S
2018-11-06 08:12:00

https://vod.gazetapolska.pl/19052-cala-prawda-o-ukladzie-radomskim-zobacz-sitwe-marek-suski-zdradza-fakty-nt-sitwy-w-radomiu

S