Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Minister Skurkiewicz i wicepremier Gowin: W Radomiu powstanie Radomskie Centrum Nauki [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-26 14:14:00

- W Radomiu powstanie Radomskie Centrum Nauki, którego nie powstydziłoby się żadne wielkie miasto w Polsce. To moje, ale jestem przekonany, że też wielu radomian, marzenie - poinformował dziś kandydat PiS na prezydenta Radomia, Wojciech Skurkiewicz.

- Będzie to miejsce, które będzie przyciągać wielu młodych ludzi, ale też i studentów oraz dorosłych, którzy będą poszerzać w Radomskim Centrum Nauki swoją wiedzę - dodał wiceminister obrony narodowej.

Wicemarszałek Senatu Adam Bielan przypomniał, ile środków wpłynęło, bądź wpłynie w tym roku z rządu dla UTH. - Jest to 37 mln zł - usłyszeliśmy.

- To nie koniec dobrych informacji. Jestem przekonany, że w najbliższym czasie kolejne duże środki trafią na radomski uniwersytet. Uruchomienie w Radomiu tak ważnego kierunku, jakim jest medycyna, wymaga wielu inwestycji, a my rozumiem potrzeby i sensowność inwestowania w UTH - mówił minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin, który jednocześnie wsparł Wojciecha Skurkiwicza w walce o fotel prezydenta Radomia.

Marek Suski dodał: - Radom jest miastem, które chce być innowacyjne, nowoczesne i tego rodzaju inicjatywy będą się do tego przyczyniać. Mamy przed sobą możliwość wspaniałego rozwoju Radomia i myślę, że warunkiem tego rozwoju jest to, aby prezydentem został Wojciech Skurkiewicz, który jest gwarantem tego właśnie rozwoju.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (35)

Broń Radom
2018-11-01 20:56:00

Cała Broń za Wojtkiem!

W
2018-11-01 08:17:00

https://youtubersi.pl/film/3038679/koniec-systemu-odc-101-2-wojciech-skurkiewicz-jak-uklad-radomski-zniszczyl-miasto

Dogen
2018-10-31 04:37:00

Obawiam sie, ze będzie to centrum nauki o historii żydowskiej.

ktoś
2018-10-28 18:28:00

A ja chcę tor Formuły 1.

do: Wyborca Radosława
2018-10-28 17:52:00

Radom nie chce centrum nauki RELIGII, capie. Z dziekanem Wojciechem S., jasne ?

Wyborca Radosława
2018-10-28 12:08:00

Radom nie chce żadnego centrum nauki. Zrozumcie to pisiory. Radom chce kładek tuneli szpilkostrad i Radka

do 0:
2018-10-28 08:58:00

0 to Twoja podstawowa ocena na świadectwie z podstawówki ? A w siódmej klasie wzięli cię do woja ?

Jarosław Krótki
2018-10-28 08:55:00

Dla ścisłości: Radomskie Centrum Nauki RELIGI!!! A przy okazji: PiS chce przekupić radomian podobnymi obietnicami, byle tylko wygrał Skurkiewicz. Wtedy Szczerbaty ogłosi wielkie zwycięstwo PiS-u w dużych miastach. Zwycięstwo jak 1 : 27 w Brukseli. A z Radomia będzie w Polsce znowu beka?

0
2018-10-27 15:20:00

Radomskie Centrum NAUKI przyda się szczególnie wyznawcom peo , którzy w 5 0 % są po pełnym lub niepełnym wykształceniu podstawowym.

0
2018-10-27 15:09:00

Radomskie Centrum NAUKI przyda się szczególnie wyznawcom peo , którzy w 5 0 % są po pełnym lub niepełnym wykształceniu podstawowym.

Asasello
2018-10-27 00:15:00

Skurkiewicz obieca ogród botaniczny i gabinet figur woskowych byle tylko zyskać głosy

haa
2018-10-26 21:22:00

tylko Wojtek ma pan moj glos cale Planty za panem tylko prosze zlikwidowac bezrobocie w Radomiu bo jest 12 %

www
2018-10-26 19:47:00

Wojciech Skurkiewicz jest jedyną szansą na rozwój Radomia. 4 XI głosujemy na Skurkiewicza!!!

Ale jaja
2018-10-26 19:12:00

PROFESOR MAREK SUSKI NA DZIEKANA CENTRUM NIEUKI

obywatel
2018-10-26 18:08:00

Same Asy ... szkoda Pana Bielana bo jedyny mówi coś w miarę mądrego:)

Do reger
2018-10-26 17:36:00

To jest szantaż i przekupstwo. !!!!!!!

Andrzej
2018-10-26 17:31:00

Obiecanki Skury !! Myśli ze lud wszystko kupi !! PiS w Radomiu to kolejne 8 lat rządów kolesi Kosztowniaka i Wojcika z 21 działkami. Jeszcze im mało !

Oddam ważny glos
2018-10-26 17:06:00

Głosuje na Skurkiewicza

Broniarz
2018-10-26 16:58:00

Niech spadaja, im chodzi o stolki i nie o rozwó miasta, każdy to powie o co chodzi PiS.

0
2018-10-26 16:23:00

Jestem wręcz wzruszony tym, co politycy PiS robią dla Radomia.

 1 2 >